Wpis z mikrobloga

@aksal89: Ok. Jak na moje potrzeby to jest git. VW PASSAT B6 kombi 2006 . 2.0 TDI 140KM. Pojemny wiec bez problemowo mieszczę wózek dla mojego bąbelka. A ma tez depa jak na moje potrzeby . Wcześniej jeździłem tez VW ale borą 1.9 101KM 2001 który był autem od ojca . Wiec bez porównania .
Więc ogólnie jest bardzo fajny. Nie narzekam. Aczkolwiek następne auto to będziecie coś w suvie
@Krafcuu: w polo z tego samego rocznika, które miałem wymiana tej żarówki to była najprostsza rzecz pod słońcem. Wystarczyło podnieść maskę i tam przed reflektorem od środka była taka gumowa zaślepka wkładana na wcisk. Wystarczyło ja wyciągnąć i był bezpośredni dostęp do żarówki.
Zobacz czy u ciebie nie jest podobnie.
@Krafcuu: Pytam z ciekawości, bo ja np miałem kiedyś B5 i całkiem dobrze go wspominam, a w tym momencie jeżdżę pożyczonym B6 i całym sobą nienawidzę tego samochodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale mój szwagier jeździ nim od 5 lat i bardzo go lubi ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@biskup2k: ja już nawet nie mówię o ogólnej niezawodności, a raczej o wrażeniach z użytkowania - B6 jest dla mnie mniej wygodny i sprawia wrażenie (przynajmniej ten egzemplarz), że zaraz się rozpadnie (,)