Wpis z mikrobloga

PS4 i łączenie sie kontami.
Siema szukałem jakiegoś discorda graczy ps4 ale nie nie znalazłem a pewno duża część z was konsolę posiada, więc stwierdziłem, że napiszę tutaj. Mianowicie połączyłem się z kumplem kontami na PS4 ja nie mam subskrypcji PSplus a on ma . Aktywowałem jego PS4 jako podstawowe a on moje. On ma dostęp do moich gier ale nie ma dostępu do gier które ja dodałem do konta jak były w plusie za darmo, za to ja mam dostęp do jego gier i mam dostęp do gier które on dodał kiedy w plusie za darmo,a najsmieszniejsze jest to, że ja powinienem mieć również plusa skoro się połączyliśmy a nawet ja nie mam dostępu do gier które dodałem jak były za free w plusie. Mam nadzieję, że choć trochę jest to zrozumiałe :) I teraz pytanie czy sony zmieniło zasady łączenia kont, czy to my robimy coś nie tak?
  • 4
  • Odpowiedz
@Chomiczyn taguj następnym razem #ps4 bo bez tego nikt cię nie widzi, sprobój zrobić zgodnie z obrazkiem, jednak jeżeli chodzi ci o coś innego a ja nie zrozumiałem to niestety nie pomogę bo nie mam większej wiedzy w tym temacie, nigdy nie dzieliłem kont na PS4.
  • Odpowiedz
ok dzieki, tzn główny problem jest taki, że po aktywowaniu kumpla konta jako podstawowe mam dostep do jego cyfrowych gier które dodał z plusa jak były za darmo a on aktywując moje ma plusowe gry zablokowane i to jest dziwne.
  • Odpowiedz