Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@banjo: sam wlew nie boli, ale różnie ludzie znoszą efekty uboczne. Dużo też zależy co podają bo to jest wiele schematów i różnorakie chemie. Narazie wszystko tu dla mnie jest nowe.
@Bdzigost:

ciekawe czemu te rurki takie żółte. Pewnie coś związanego z oddziaływaniem światła słonecznego na lek


pewnie tak, bo pytałem pigóły dlaczego niektóre kroplówki są w takich zielonych workach to powiedziała żeby światło nie dochodziło.
@wickerman84:

Po takiej ilości szajsu, który przyjąłeś w tym czasie na wypoku, to raczej rak dostał Ciebie ;)
I spodziewam się, że długo nie pociągnie przeciwko takiemu zawodnikowi. Trzymaj się, wypiję Twoje zdrowie!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mniuch:

a co to za sprzęt podpięty pod kroplówkę ? Żona wzieła już 12 chemii a nigdy takiego sprzetu nie widziała. Pewnie nawet w szpitalu nie ma takiego...


To jest pompa, która odpowiednio dawkuje. Tu mi ludzie wspominali że nie we wszystkich szpitalach to jest.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Silver86:

ostatnio mam chyba sklonnosci masochistyczne, jak napisze koment żeby dodał #atencyjnyniebieskipasek to iloma wirtualnymi kamieniami dostanę w łeb? ;d a tak serio zdrowia ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


Nie spodziewałem się takiej atencji. Raczej myślałem że to zginie gdzieś w gąszczu wpisów. Ale dzień mi zleciał na czytaniu i odpisywaniu komentarzy, co jest tu pozytywnym aspektem ( ͡° ͜