Wpis z mikrobloga

@stern24: gdzie robiłeś? NFZ czy prywatnie? Jak NFZ to ile czekałeś?
Daj znać czy Ci się komfort życia poprawił bo cierpię na przewlekłe zapalenie zatok od lat i nie wiem czy się decydować na operację.
  • Odpowiedz
  • 2
@krave: @Kawsooon: prywatnie. Mega obsługa i super metody. Mam w nosie silikonowe rurki i mogę w miarę nieźle oddychać. Termin umówiony miałem około 3 miesiące wcześniej.
Jutro wyjmą mi rurki i od tego momentu ma komfort znacząco podskoczyć. Ale i tak jest już git. Z tymi rurkami w nosie udało mi się lepiej oddychać niż wcześniej normalnie (dopóki się nie zapchały :) ) dzisiaj miałem czyszczone i aż
  • Odpowiedz
  • 0
@roball: Nawet nie sprawdzałem jakie mogą być. Jak czytałem możliwe powikłania przy FESS (musiałem zgodę podpisać), to mało nie zemdlałem.
  • Odpowiedz
  • 0
@SynuZMagazynu: Infekcje nawracające, bóle głowy. Słabe oddychanie przez nos. A najbardziej upierdliwe dla mnie to: ból głowy przy schylaniu się, podnoszeniu się (np wysiadanie z auta). Ból głowy przy różnicach temperatur. Bardzo wolne wyrównywanie ciśnienia w zatokach i przez to na przykład jak znajomi opowiedzieli super dowcip ja popłakałem się z bólu, poleciałem po tabletki przeciwbólowe i musiałem się na pare minut położyć, bo masakra była. Od roku coraz częściej
  • Odpowiedz
  • 0
@roball: Spora, blisko 10k, ale wszystko zależy od tego co robią. Gościu łóżko obok tez miał zabieg, ale na gardło i płacił połowę mniej. Pani doktor, która mnie operowała jest serio profi. Zaopiekowany się czuję na 120% włącznie z jej prywatnym numerem telefonu na wszelki wypadek.
  • Odpowiedz