Wpis z mikrobloga

@a-lexis: Trudno, takie są koleje losu w życiu.
@Wzzx: Możesz całe życie być mega ostrożny i odpowiedzialny, będziesz miał pecha to nic nie poradzisz
@platwi: no i elegancko, rynek się kręci XD
@Loginsrogim: jak trafię do krematorium to nie będę żył i będę miał w to #!$%@?.
@ziemniag: Żeby zginąć w wypadku samochodowym trzeba mieć wybitnego pecha - trafić na sebę #!$%@?ącego po mieście 200 km/h i lecącego przez chodnik, albo na TIRa, który zjeżdża na przeciwny pas.

Jeśli myślisz przed wejściem na przejście, i jesteś uważnym kierowcą, to większości sytuacji unikniesz. Wypadki śmiertelne z reguły zdarzają się, kiedy trafiają na siebie dwie nierozgarnięte/nieuważne osoby.

W wypadku epidemii, wystarczy jeden cymbał który łazi po mieście chory, bez maski
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ziemniag: no tak to jest jak się snuje teorie o zagładzie z wykopu, zamiast słuchać specjalistów, ja tam się wciąż cieszę z tego budżetu, wakacje za frajer zawsze spoko, nawet mogę kierunek Włochy obrać, żeby im podziękować ;)
słowo klucz "większości" wszystkiego nie unikniesz, i tak statystycznie jest na to większa szansa.


@ziemniag: W sumie powinienem tutaj powiedzieć "zdecydowanej większości" lub "prawie wszystkich". Wiem, że to niepopularne zdanie, ale niezależnie od pierwszeństwa - żeby zostać przejechanym przez samochód jako pieszy, trzeba się bardzo, bardzo postarać. Samochody są duże, głośne, i jadą z reguły w przewidywalnym kierunku. Rozglądanie się, świadomość zagrożenia, i chodzenie w nocy po właściwej stronie drogi jest
@ziemniag: Trzeba obserwować Włochy i dynamikę zarażeń u nich. Na bazie ich wyników będziemy mogli wyciągać wnioski.

Osobiście bardziej spodziewam się, że wirusa większość z nas w końcu złapie, natomiast przejdzie w miarę lekko (tj bez konieczności hospitalizacji).
@ziemniag: Raczej nie, dlatego bezsensem jest sianie paniki. Ale wzmożona czujność, ostrożność, i minimalne przegotowanie (nie mówię o #!$%@? całego pokoju zapasami, a kupieniu rzeczy, które w razie czego starczą na 2-3 tygodnie) nikomu nie zaszkodzą.