Wpis z mikrobloga

➡️Tylko 99.99$ (399zł) za Xiaomi Redmi 8 3/32GB
Świetny budżetowy telefon Xiaomi z wielką baterią 5000mAh ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najniższa cena jaka była i dostawa bez VAT

-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-----------------------------------------

Xiaomi Redmi 8 3/32GB
⏩99.97$
▶️Kod: BGNAXR8332
Dostawa Priority Line lub Priority Direct Mail bez ryzyka VAT

➡️ Świetnyy budżetowy telefon od Xiaomi( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zastosowane podzespoły powodują, że nikt nie powinen być rozczarowany wydajnością Xiaomi Redmi 8.

Procesor, na jaki zdecydowało się w tym modelu, to Snapdragon 439 (wydajność jak popularny 625). Wyposażony jest w 3 GB lub 4GB RAM i 32 lub 64 GB przestrzeni na system i dane. W obu wersjach jest slot na karty microSD o objętości maksymalnie 512 GB.

Ekran LCD z małym notchem w kształcie kropli ma 6.22 cala. Wymiary urządzenia to 156,5 mm na 75,4 mm na 9,4 mm. Telefon ma masę 188 gramów.

Główny aparat prezentuje się całkiem nieźle – składa się z dwóch obiektywów: 12 Mpix, f/1,8 i 1,4 um oraz 2 Mpix. ❗Co ciekawe jest to bardzo dobry sensor SONY IMX363, który miał Xiaomi Mi8, oraz ❗UWAGA: ma najnowszy Pixel 4 (ale tam wiadomo oprogramowanie robi robotę). Przednia kamerka też ma niezłe parametry: 8 mpix, f/2,0 i 1,12 um.

Miłym zaskoczeniem jest też pojemność akumulatora w Xiaomi Redmi 8. Ogniwo ma pojemność aż 5000 mAh. ❗SoT 10-11h❗ Do tego Xiaomi Redmi 8 wspiera szybkie ładowanie z mocą 18 W i ma port USB-C.

Jak na tę półkę cenową jest lepiej niż dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

➡️ Jakiś czas temu testowałem Redmi 8a (słabsza wersja niż Redmi 8 - mniej RAM i pojedynczy aparat) i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. A Redmi 8 jest lepszy.
Naprawdę polecam( ͡° ͜ʖ ͡°)

➡️ Dostawa z magazynu HK, który wysyła na bieżąco

#banggood #xiaomi #redmi #redmi8 #chinskiecuda #chinskierecenzje

Pobierz sebekss - ➡️Tylko 99.99$ (399zł) za Xiaomi Redmi 8 3/32GB❗
Świetny budżetowy telefon...
źródło: comment_15826623757HRH866VyV8cs6MkgDUumO.jpg
  • 3