Wpis z mikrobloga

@cult_of_luna: a tu taki ranking który zakłada że na dziś tempo na 820 meczów w sezonie to 570 - tak jest wg. Yahoo. Jak ktoś ma dziś dajmy na to 540 to predykcja jest że będzie miał 30 niewykorzystanych slotów (czyli 790 na koniec sezonu) - choć nie musi tak być, jeszcze można zdążyć nadrobić każdą ilość.

Od kolejnego podsumowania będę się dzielił tylko tym rankingiem, bo im bliżej końca
cultofluna - @cultofluna: a tu taki ranking który zakłada że na dziś tempo na 820 mec...

źródło: comment_1582652625O5MG7R2DntbHZ5SR2hM1i8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: No jestem ciekawy i dlatego zrobiłem swoje, więc mogę potwierdzić legitność twoich ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyna różnica wychodzi w tym, jak punktujesz remisy. Co do samych wyników nie mogę być zdziwiony, bo tego się spodziewałem po moich wymianach :P A że nikt się dalej u mnie nie połamał, to oczekiwania na razie są spełnione.
  • Odpowiedz
punktujesz remisy


@Trae: jakoś tak sobie przyjąłem że różnica 0.01 jakiejś statystyki w meczu, czyli 8 w ciągu całego sezonu to na remis daję. Ale w tym drugim rankingu już mnożyłem i działałem na bezwzględnych liczbach i zapomniałem dawać remisy :D

PS. no u mnie Lillard przelał czarę goryczy, do tego Powell permanentnie kontuzjowany a Drummond ma zjazd po transferze jak ja po weekendzie ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
Pozwolę sobie też dodać do tego wątku prywatę komisarską - pilnujcie swoich rozegranych meczów, w szczególności te osoby, których drużyny mogą wylądować w loterii (od 9. miejsca w dół). Macie miejsce w salary, MLE albo nawet 10-dniowe kontrakty. Wykorzystajcie to wszystko, żeby spróbować nadrobić te mecze, bo wcale nie jest to takie proste, a koniec sezonu jest coraz bliżej.
A przypominam, co mówi regulamin w tym temacie:

Spośród drużyn, które zajęły miejsca 9-15 zostanie ustalona kolejność przed loterią
draftu. Drużyny zostaną ustawione w tabeli w odwrotnej kolejności do punktów zdobytych w
sezonie (drużyna z najsłabszym wynikiem jest 1 w tabeli). Do wyniku punktowego drużyn
Trae - Pozwolę sobie też dodać do tego wątku prywatę komisarską - pilnujcie swoich ro...

źródło: comment_1582654442Z0CxrJgOEoNELR7NzFZSrQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HalfManHalfAmazing: No do ciebie nie mam żadnych pretensji, bo na Yahoo widać jak walczysz z 10DK. Po prostu musiałem przyjąć jakieś uczciwe kryterium, żeby nie czuć się źle z pokazywaniem palcem na ludzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HalfManHalfAmazing: Z drugiej strony tegoroczny draft, to nie jest draft Ziona, więc jedynka nie będzie aż tak ważna. A i tak na przedwczorajszy dzień byłeś trzeci w loterii z uwzględnieniem kar za nierozegrane mecze Xd
  • Odpowiedz