Wpis z mikrobloga

  • 1
@dekonfitura no co? Nie dałem tagu pokazswojegokota ((oo)) pokazkota bo to piękny kot. Swoją drogą tam ten wpis też nie jest od jego właściciela, bo ten kitku już długo hasa po internetach ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Mirekzkolega

Drobny i delikatnej urody, dlatego myślałem, że to ona. Fajny gang masz, ten w środku to Main Coon chyba lub jakaś mieszanka z tą rasą, a i do tego rudawy (ʘʘ) zdjęcie swoją drogą dość memiczne, ma w sobie potencjał.
  • Odpowiedz
@Barneyeos: czarny i rudy to Maine coon a ten Leśniak ale jest cudowny : ) przytulas ale całkowicie inny temperament tamte dysza i ledwo żyją a ten dopiero się rozgrzewa. Już nie mówiąc że tamte są za ciężkie żeby gdzieś wskoczyć a ten lata jak wiewiórka ma niesamowitą lekkość w poruszaniu się
  • Odpowiedz
  • 1
@Mirekzkolega

Sam jestem "kocim tatą", od dziecka miałem czworonogi (głównie właśnie koty), było ich kilkanaście i wszystkie przygarnięte. W brew powszechnej opinii to są naprawdę mądre stworzenia, potrafią być wdzięczne i rozumieją, że wygrały na loteri i dostały drugą szansę. Dlatego jest taki przytulaśny bo wie, że mu dupke uratowałeś. Wymiziaj go ode mnie Mireczku ((oo))
  • Odpowiedz