Wpis z mikrobloga

Elo Mirki.
Siedzę na wykopie, już parę ładnych lat, i wiele afer już widziałem. Jako, że interesuję się modą to stworzyłem bloga, żeby w wolnym czasie sobie pisać posty. Jeżeli interesuje Was jak można wyglądać lepiej, i jakie błędy popełniamy jako mężczyźni, to zapraszam. https://www.hardman.pl/Przystojni-mezczyzni
Targetem jest młodzież, więc dla części z Was rady mogą nie być aż tak pomocne. Jakkolwiek, dajcie znać co sądzicie.

#modameska #moda #ubrania troche #przegryw #blog
Pobierz HardMan - Elo Mirki.
Siedzę na wykopie, już parę ładnych lat, i wiele afer już widzi...
źródło: comment_1582557972akpC7MNgWlKxpW5P6XMELL.jpg
  • 10
@HardMan: Przeczytałem cały blog i poruszasz ciekawe kwestie. Całkiem spoko.

Na Twoim miejscu skupiłbym się na pytaniu "jak trafić do przegrywów", bo sam wpis raczej nie wystarczy. Nasuwa mi się na myśl obietnica - obietnica poprawy ;)

Przegrywy uważają, że ktoś się z tym rodzi i wcale nie wymaga od niego pracy - Twój blog świetnie pokazuje że to kłamstwo. I jeszcze o ile ktoś jest bogaty oraz mądry na tyle,
@mlodyteam: Dziękuję mireczku za wyczerpujący komentarz. Trudno będzie trafić do przegrywów, bo wielu sądzi że nie ma szans na zmianę. Mają prawo myśleć jak chcą. Dziękuję za ocenę bloga. jeszcze dużo pracy przede mną()
Trudno będzie trafić do przegrywów, bo wielu sądzi że nie ma szans na zmianę.


@HardMan: skup się na tym, bo jak rozwiążesz ten "problem", to będziesz #wygryw (ʘʘ)

Ja bym poszedł w... przykłady. Tylko, że blog wtedy nie wystarczy i musiałbyś się zająć tym na serio. Musiałbyś się stać "mentorem" i pokazać na żywym przykładzie, że da się, że warto, że trzeba #!$%@?ć i nie ma zmiłuj