Wpis z mikrobloga

itam itam
@OdtegoZaczac że nasonę lecą pozdowienia dugie bodugie
morze spokonie starościąść się
i zaczynamy
Rzecznika Wykopu ( @RzecznikWykopu ), bo bronił dobra by-by-by robote i na zawsze zostanie w naszych sercach. Z dupy wyjenty Arnos ( @Aranos ), mudipkipss ( @mudkipz ), strach ( @trach ), macstra magazyniera ( @magister_magazynier ), Robercik ( @Robbeccik ), Pana Waldemera Wpierdora ( @Waldemar_Wpieldor ), temorkat ( @THERMOKAD ), Andrzeja przerwa trzynaście ( @Andrzejek13 ), urat ( @Urtah ), Pana Czooopelllka mmm też tutaj ( @Czopelka ), formee, formbii ( @formbi ), mijon duałf ( @milijondolaruf ) fajne tutaj są te loginy tego typu. Lud... Lutkhyyy jak to się czyta to to jest pytanie żartuję trochę z humorkiem, lukdyk ( @lukwyk ), zdjencie z wenszem ( @zdjecie_z_wenszem ), a przerwa sssram ( @a_sram ), nie wiem o co chodzi, nie jestem w temacie, nie będę tam wnikać. Zielonego Gandalfa ( @zielonygandalf ), Ogufide ( @ogunafide ), figlarz ( @Figlarz ), ważne w polsce i stolicy brazylii niemie, niemie, niemczech, sorry, że tak trochę tego, bo pierwszy dostałem coś takiego długiego, to nie jest takie łatwe, stowarzyszenie stop hejterom ( @Stowarzyszenie-Stop-Heterom ), dżomlądi ( @yahoomlody ), uszatek stiuflera z wykopu ( @uszatysqrviel ), fap fap fap fap faperka ( @Fapcperek ), mikasza ( @mikasz ), Arnolda Gruszkęę albo jabłonkę ( @arnold-gruszka ), yyy Wawrzyniaka pruskiego ( @Wawrzyniec_Pruski ), Ukasza Sibula starego i kolegę pjotera z akademiak oraz samego pjotera, który siedzi u mamusi na garnuszku ( @pjoooter ) bęc bęc bęc. Ja wszystko robię dla was i nie dla siebie. Pozdawiam. Czekajcie yyy, to są skasowane to co nie chciałeś to dodałem cię w użytników. Łoł, łobaben. Pozdawiam was w ogóle bęc bęc jak tam żyjecie. Ogunie pozdowiłem was aż się muszę namęczyć, to nie jest takie łatwe tego typu, pozdawiam w ogóle całą tą ekipę tutaj tego typu. Co mam powiedzieć pozdawiam tutaj całą tą ekipę, którą powiedziałem, mogę trochę tutaj z błędami, ale to nie jest ważne, ważne że zrobiłem. Czymajcie się benc benc benc
#bonzo
  • 14