Wpis z mikrobloga

@kidi1: Ja miałem tak samo i jeszcze odpychał mnie zawsze ten HUD jak oglądałem jakieś gameplaye z gier Ubisoftu, te wszystkie strzałki, podświetlenia, zmiany kolorów bo wszedłeś w jakąś strefę itp. Dopiero jak sobie od niechcenia pobrałem Unity jak też za darmo rozdawali, wyłączyłem HUD i sobie tak grałem i kurde, okazało się, że to jedna z lepszych gier w jakie grałem ;p
Polecam właśnie ograniczyć niektóre elementu inferfejsu, albo
p03e - @kidi1: Ja miałem tak samo i jeszcze odpychał mnie zawsze ten HUD jak oglądałe...

źródło: comment_1582492656DWscLXi6m9Mz4GnfhBSl7P.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kidi1: tylko trzeba wziąć pod uwagę że wszystkie te assasyny są bardzo podobne do siebie schemat jest taki sam, jedynie black flag to taki jest trochę inny i nie pasuje do całej serii, ale moim zdaniem jest rewelacyjny
  • Odpowiedz
@kidi1 Między każda, aż do Syndicate są nawiązania. A przy niektórych częściach fabuła się nakłada na siebie:p Najmilej jest kiedy gramy w jedną część, a w misjach są wspomniane wydarzenia z poprzedniczek:p

A co do klimatu, polecam jeszcze Thiefy, powinno Ci się spodobać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pafeuuu Uuuu kolego serii Thief to mi nie trzeba przedstawiać :) Sprawdzę o co chodzi z tą wirtualną rzeczywistością w AC. Muszę od początku się wgłębić w fabułę
  • Odpowiedz