Wpis z mikrobloga

Ech.. nawet nie wiecie Mirki jakbym chciał mieć taki wygląd jak ten Albert Cerny -ten czech który startował dziś w Szansie na Sukces.To jest prawdziwy chad, taka uroda jaką on posiada jest dziś najbardziej pożądana u młodych dziewczyn . Doczytałem w internecie z czeskich stron i z dwóch polskich ze koleś ma 30 lat a mimo to jest w związku z 19 letnią modelką Barborą Podzimkową . Z tego artykułu ( tutaj podaje link: https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/barbora-podzimkova-albert-cerny-modelka-zpevak-lake-malawi-vztah-laska.A170920_102318_lidicky_zar ) wynika ze są ze sobą od kiedy ona miała 18 a on 28 lat.. Jak jesteś naprawdę przystojny to mozesz wszystko, nawet podrywać panny o okolo 10 lat młodsze. Mi takie 18 nastki mówily ze jestem dla nich za stary mimo ze miałem 24 lata (teraz mam 25) a jak byłem w ich wieku to oczywiscie za przyczynę odrzucenia podawały błache powody albo to ze nie pasujemy do siebie charakterami chociaz ledwo się jeszcze znaliśmy xd Tak to jest jak w dzisiejszych czasach jesteś 6/10 a nie minimum 8/10
#prokuratorboners
  • 5
@Edenes: daj spokój chciałbyś wyglądać jak wypacykowana #!$%@?? i dymać te pustaki potocznie nazywane szlaufami lecącymi w sporej mierze na status społeczny i kasę, wygraj w totoka idź do kosmetyczki troche siłowni i te wątpliwej jakości blond ku...wy same się zlecą jak muchy do gówna
@Gabaryt: ta ,jak to okresliles ''wypacykowana #!$%@? '' pewnie miał duzą ilość związków nie jedną rozdziewiczył w ciągu swojego zycia. Tego typu uroda jest mocno pożądana zarówno przez nastoletnie dziewczyny jak i te będące w wieku 20-25 lat. Taka jest prawda i tego nie zmienisz. Tacy przeciętniacy jak my czyli 6/10 mozemy sobie marzyć latam o tym zeby chcociaz jedna się nami chociaz w małym stopniu zainteresowała