Wpis z mikrobloga

Mistrz Zaarbald

Szedł przez korytarze okalające siedzibę Senatu, wiedział że głosowanie jeszcze trwa i trwają tam różne polityczne dyskusje, raport usłyszy później. Tym razem musiał porozmawiać z Kanclerz osobiście, w takiej sprawie nie wypadało wysyłać wiadomości

- Chodźmy szybciej przyjacielu, lada chwila powinno się już skończyć - powiedział do idącego obok niego Jedi.

Gdy dotarli na miejsce widział opuszczających salę Senatorów. Przybyli w odpowiednim momencie. Skinął głową Mistrzowi Xsisowi i podszedł do wychodzącej w towarzystwie trójki Jedi Pani Kanclerz Aurory Pryde \ @profesjonalna_skarpeta

- Dzień dobry Pani Kanclerz - skłonił się lekko i z szacunkiem. - przychodzę z ważnymi wiadomościami, jak i z prośbą. Wiadomości dotyczą twoich przybocznych strażników. Przejdę do meritum od razu. Zostali wytypowani do specjalnego rytuału, który jeśli pomyślnie przejdą, pozwoli im wkroczyć na ścieżkę Mistrzostwa w Zakonie Jedi. Ich doświadczenie jeszcze nie będzie pełne, ale wierzę, że pozwoli to im szybciej się rozwinąć i doda im skrzydeł. Tym bardziej że wyjątkowe zadanie, któremu stawiają czoła na co dzień, jest już dobrym znakiem jeśli chodzi o ich wybór.

Wiem, że może szanowna Pani się teraz niepokoić, że pani ochrona zostaje okrojona, dlatego przyszedłem zaproponować by na ten czas zastąpił ich ktoś komu ufam, że zrobi wszystko by Pani mogła spać spokojnie. Proszę poznać Tar'vrven'heq, ( @TynkarzCzwartejSciany ) może nie najpiękniejszy, ale cztery ręce ma nie od parady, a i ogłady mu nie brak. Myślę, że jakoś zastępstwo nada się znakomicie. Co Pani o tym sądzi?

#lacunafabularnieczarnolisto
#lacunafabularniestarwars

@lacuna
  • 3
@Queltas
Aurora Pryde
- Dziękuję Mistrzu! - Kanclerz ukłoniła się z szacunkem. - Mam nadzieję, że moi strażnicy przejdą wszystkie testy pomyślnie. Przez lata trwali u mego boku świetnie wywiązując się ze swych obowiązków i uważam, że zasługują na Mistrzostwo jak mało kto! Jeśli chodzi o mojego nowego strażnika to jestem pewna, że będzie się nam razem dobrze pracowało. Niech moc będzie z Mistrzem.
@Queltas: @TynkarzCzwartejSciany
A'drabalah, strażnik Jedi
Już z daleka, zanim Zaarbald i jego towarzysz rozpoczęli rozmowę z Aurorą, widział ich ruchy. Zaarbald - spokojne kroki, każdy jakby krzyczał "Jestem potężny, i nie muszę się nigdzie spieszyć, żeby cię skopać, bo i tak nie uciekniesz" do których zdążył się już przyzwyczaić oraz drugą osobę, można było odczuć, jakby wolne tempo Zaarbalda podświadomie go irytowało, jakby tak wolny chód sprawiał mu trudność, zupełnie jakby
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Kilkanaście minut wcześniej...

Tar'vrven'heq medytował w swoim pokoju sypialnianym na Coruscant, kiedy odezwał się dźwięk
_beep bop beep bop_
No tak, standardowy dzwonek zamiast hymnu Republiki. Wczoraj wspólnie z Mistrzem Stah Schekiem próbowali rozgryźć jak przypisać osobną melodię do poszczególnych kontaków. Efektem tych działań była konieczność zformatowania komunikatora. Teraz będzie musiał nagabywać któregoś z jedi obecnych na Coruscant o przesłanie ulubionych utworów.
Otworzył oczy żeby sprawdzić kto dzwoni. No tak,