Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to dziwne że idę na randkę z 18 (02) latką po raz pierwszy w życiu mając lat 29?
W sumie po raz pierwszy się przespałem z 18 latką(01) w zeszłym roku mając 28, ale to z imprezy bez ponownego spotkania

#przegryw #tinder #tfwnog

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 15
  • Odpowiedz
koro nigdy nie byłeś w związku to co masz brać sobie jakąś emocjonalnie przeruchaną trzydziestkę?


@zelaznymezczyzna11: kiedyś właśnie taka mi powiedziała, że bycie emocjonalnie przeruchaną trzydziestką to taki sam bagaz jak bycie czarodziejem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Thachi: 18-latki najładniejsze? Nie powiedziałbym ;) Prędzej 22-25 jak już, ale też nie ma reguły. Zresztą, w kontakcie z 99%+ 18-latek mnie po prostu boli mózg od ich powierzchowności i głupoty. Raz poznałem piękną i zabawną 18-latkę, fajna relacja, niewiele z tego było, ale chyba się już trochę ogarnęła bo chyba jest szczęśliwie zakochana :)
  • Odpowiedz
Jak OP traktuje ją poważnie i się z nią ożeni to ta dziewczyna będzie miała wygryw, a jej koleżanki samotne po przejściach będą miały 30 lat i szukały frajera, który się zaopiekuje nimi i ich bagażem.


@zelaznymezczyzna11: z doświadczenia powiem Ci, że taka dziewczyna będzie ciekawa jakby to było z innym i prędzej zdradzi faceta niż ta przeruchana emocjonalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz