Wpis z mikrobloga

Bardzo często gram w darta przez internet. Ostatnio spotkałem się z przeciwnikiem który miał obraz w obrazie (coś jak na screenie z painta). Jeden obraz ogólny a drugi skierowany tylko na potrójne 20. Czy da się coś takiego zrobić za pośrednictwem OBSa z jednej kamery (wyciąć fragment kamery) ? Czy jednak potrzebne są 2 urządzenia nagrywające?
#stream #obs #kiciochpyta #pcmasterrace
dzetson - Bardzo często gram w darta przez internet. Ostatnio spotkałem się z przeciw...

źródło: comment_1582465297ktqtzhzkxjIGgGOZZoMRoX.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@guest: @1964: nie wiem na 100% ale strzelam że obaj mają kamerę na swoją tarczę i rzucają po kolei. W sumie też miałem niezłą rozkminę i zdziwko że ktoś coś takiego wymyślił :D
  • Odpowiedz
@dzetson: Należy dodać dwa takie same źródła, a potem to jedno ustawić w konkretny kadr, ekran przyciąć można przytrzymując alt i manipulując myszką, lecz jak to @cysiekw powiedział jest to zoom cyfrowy więc wystąpi utrata jakości wideo

EDIT
przeczytałem w internecie, że niestety jedna kamera nie potrafi obsługiwać dwóch źródeł, jednak jeżeli obraz z kamery udałoby się przechwycić innym programem działającym na komputerze wtedy można zastosować metodę wyżej
  • Odpowiedz
@grajek99: dzięki za wyczerpującą odpowiedź :) Czyli póki co sobie odpuszczę

@1964: @1964: @guest: webcamdarts.com Można tam zagrać z absolutnie każdym. Od amatora do profesjonalistów rzucających ze średnią 100pkt na cały mecz. Jeśli u was w mieście nie ma takich ludzi to tu ich znajdziecie, dobre przygotowania do turniejów grając z takimi ludźmi ;)
  • Odpowiedz