Wpis z mikrobloga

Wróciłem w tą paskudną niedziele do gry z którą mam miłe wspomnienia, ogólnie zapamiętałem trzecią część Drviera jako grę z ładną i żywą grafiką oraz przyjemnym modelem jazdy, problem w tym że grałem w nią ostatnio wiele lat temu i do dzisiaj nie rozumiałem dlaczego tak wiele osób ma o tej grze tak złe zdanie.

Wracając do tej gry dzisiaj nie spodziewałem się że aż tak bardzo się rozczaruje, niewiele pisząc gra wyglądaj jak ułomna wersja GTA Vice City które wyszło dwa lata wcześniej...

Pisząc troszkę więcej niespodziewaniem się że miasto w tej grze może być aż tak opustoszałe, samochodów jak i pieszych na ulicy jest garstka a tym bardziej jest to śmieszne gdy przypomnę sobie Drivera 2 który w 2000 roku wyszedł na PS1 które korzystało z 2 MB Ramu i 1 MB Vramu a mimo to po ulicach poruszała się podobna ilość pojazdów.

Miasto jest brzydkie i puste, niby nie ma tragedii i można pojeździć samochodami z dość kiepskim modelem jazdy ale szybko się to znudzi...już gta 3 oferowało więcej poprzez możliwość skoków samochodami przez rzeki czy budynki oraz ucieczki przed policją.

Ale jak tu oceniać grę jak już na starcie dostajesz od twórców w mordę poprzez odwrócone sterowanie myszką i ustawienie klawiatury które jest absurdalne no i gra przy wyższych rozdzielczościach dostaje drgawek, mnie nie udało się uruchomić gry z większą rozdzielczością niż 1024x768.

Przypomnę przy okazji o tagu na którym wrzucam moje amatorskie recenzje #retrorecenzje , zacznę coś wrzucać na tag dopiero w przyszłym tygodniu

#gry #staregry #driver #nostalgia #gimbynieznajo #gta - dla zasięgów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
G.....s - Wróciłem w tą paskudną niedziele do gry z którą mam miłe wspomnienia, ogóln...

źródło: comment_1582460291u66KKR0boVhfjQ8bvGPT8K.jpg

Pobierz
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GamesFlemes: Grałem, przeszedłem. Na plus co pamiętam to model zniszczeń aut. Fabuła kijowa, jak wszystko inne. Graficznie bieda, jak w ripowanych grach, aby zajmowały jak najmniej. Sterowanie straszne, nawet po zmienionu go w opcjach.