Wpis z mikrobloga

@notoelo To musiałem pomylić imprezy, jest też taki ultra po górach :) No dla mnie bieganie takich odległości to abstrakcyjna, w tym roku chce jedynie półmaraton zaliczyć. Za to w wodzie już mi lepiej idzie, za miesiąc chcę przepłynąć 30km ciągiem xD
  • Odpowiedz
@MentorPL po górach ultra biegów jest od groma :D Gratki, mi w wodzie żenująco idzie, w tym roku z celów to też półmaraton i może coś z kolarstwem. 84 km na rowerze boli, a tu #!$%@? tyle biegnie. Ludzie są niesamowici :D
  • Odpowiedz
@szczypek45: Trzymam kciuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aż przekleję mojego posta z kiedyś bo też w temacie ultra to co kiedyś #!$%@?łem xD

Jakieś 8-9 lat temu pojechałem na ultra maraton na orientację. Trasa 100km. Były też 50 i 25 km ale oczywiście zapisalem się na 100.
Nie biegałem wtedy prawie wogole jeżeli chodzi o typowe treningi biegowe ale lubiłem pograć w kosza czy w noge

Na
C.....a - @szczypek45: Trzymam kciuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aż przekleję mojego posta z kied...

źródło: comment_1582364482U7invjKp18IdQUqSTWTmxk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 68
@ciekly_azot
@Evarrez
@trolljaskiniowy
@uhauha
Żyję, zszedłem z trasy po 66,66km. Żołądek powiedział "zdecydowane raczej nie", zrobiłem chwilę przerwy i na tym przygoda się skończyła bo nie byłem w stanie dalej biec.
Walczyłem o podium, na ukończeniu mi nie zależało. Zabrakło kilku elementów w przygotowaniu ale przede wszystkim doświadczenia.

Maraton minąłem w 3:32 przy ok. 500m w pionie, średnie z całości wyszło 5:09/km
szczypek45 - @ciekly_azot 
@Evarrez 
@trolljaskiniowy 
@uhauha 
Żyję, zszedłem z tras...

źródło: comment_1582373932L2Ixn1Xbvaq8Gajty7h6VQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Czachaaa: 100km w 23h to pieszo się zrobi.
Byłem 2 razy na maratonie 100km i raz na 145 ale już na kotlinie jeleniogórskiej.
Drugiego nie skończyłem.
Pierwszy maraton skończyłem w koszulce, butach zwykłych bodajże z lidla nawet. Plecaczek, kilka bułek jakieś snickersy w plecaku, woda i poszło. 20.5h, za drugim razem byłem trochę lepiej przygotowany, a wyszło 22,5h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy takich wyprawach jakie zaliczyłem
  • Odpowiedz