Wpis z mikrobloga

Wygląda na to, że wyniki ostatnio przeprowadzonej ankiety przez @Jud-Suss musiały mieć coś na rzeczy. #poznan znalazł się na podium raportu PwC, zaraz za Warszawą.
Link do raportu:

https://www.pwc.pl/pl/pdf-nf/2020/raport-o-metropoliach-poznan-2020-pwc.pdf

A dla leniwych link do artykułu na epoznan:

https://epoznan.pl/news-news-103039-poznan_jedna_z_najszybciej_rozwijajacych_sie_metropolii
  • 16
@Alek123: Dodam jeszcze, ze na wykopie masz w wiekszosci dosc prostych ludzi, gdzie dyskusja na takie tematy nie ma sensu! Wklep mema, napisz cos na Zydow lub "zlych Niemcow" to bedzie plomien! Zapraszam na skyscrapercity, to taki wykop 2.0 tylko z bardziej kulturalnymi uzytkownikami i o "nieco" szerszych horyzontach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Alek123: No to pozdrawiam kolege! Tez uwielbiam tamto forum, gdzie rowniez sie udzielam (pod innym nickiem oczywiscie). Gratulacje dla Poznania i brawa za start budowy nowego wiezowca! Fajne city sie tam u was buduje! Jeszcze tylko zrobic porzadeknz Dworcem (najlepiej chyba zbudowac nowy) i mamy miasto kompletne! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jud-Suss Jako mieszkaniec Poznania, dziękuje! Faktycznie, długo wyczekiwany Silver w końcu ruszył! Co do dworca to niestety, obawiam się, że dobrze rozplanowany dworzec w Poznaniu już mieliśmy :(
@Alek123: raport pisany przez wieloletniego dzialacza PO ktory na codzien kumpluje sie z panem jackiem jaskowiakiem. Poznań sie rozwija? Rondo kaponiera kilka ładnych lat opoznienia po czym oddany do uzytlu bubel co srednio co 6 miesiecy musi byc łatany, chlebak obok dworca o tym chyba kazdy slyszał nawet jak z Poznania nie jest, remont ul.święty marcin a raczej zalanie go betonem i pozaklejanie sygnalizacji swietlnej ktora straszy w centrum naklejkami :)
@Maticwaniak Oho, naczelny frustrat wkracza do akcji. Związany chyba cyrografem z miastem, w którym tak mu się źle żyje i odbierane są mu wszelkie przywileje.
Ps. Raport dotyczy wszystkich metropolii w kraju nie tylko Poznania. Zapoznaj się z nim. Ja tylko wrzuciłem część dotyczącą Poznania.
@Alek123: czytałem go i jesli chodzi o dane dot. Poznania wlasnie dzialacz PO wyssał je z palca. Zamiast czytac bzdury lepiej pomieszkac w Poznaniu kilkanascie lat, interesować się sprawami Poznania a bedziesz widział na wlasne oczy i wiedzial jak wyglada sytuacja i co dzieje sie w Poznaniu a nie przez jakiś raport z dupy. Pisany przez zwolenników jednego nurtu dla osób który ten nurt wybrały. Towarzystwo wzajemnej adoracji a słowa krytyki
@Maticwaniak Mieszkam w Poznaniu całe życie. Jak i cała moja rodzina od kilku pokoleń. I potrafię spojrzeć krytycznym okiem, czego dowodzą moje słowa o dworcu parę postów wyżej. Wybacz ale nie będę dyskutował z frustratem. Miłego dnia!
@Alek123: Mieszkam rowniez w Poznaniu cale zycie i moja rodzina rownież mieszka tu od kilku pokoleń i w przeciwienstwie do dzieciaka jakim jestes opisalem tobie kilka faktów dotyczacych ostatnich kilku lat Poznania. Co z tego jest nie prawda? No nie potrafisz odpowiedziec na fakty czyt. argumenty bo ich nie masz. Tyle w temacie. Nie pozdrawiam. P.s. mniej siedzenia w Polityce i przyporzadkowywania wszystkiego pod marny POPiS bo po za tym jest
@Maticwaniak Pamiętam jak wykładałem ci jak krowie na rowie zasade działaniaa transportu publicznego oraz dlaczego zlikwidowano lewoskręt na skrzyżowaniu Hetmańska/Dmowskiego. Wszystko spływało po tobie jak po kaczce. Dlatego w tym przypadku stwierdziłem, że nie ma sensu tłumaczenie.
@hoppbakke: masz wiekszy bol dupy niz ja, bo widzisz ja sobie potrafie poradzic w zyciu a komentowac mi nikt nie zabroni, ale nikt nie bedzie mnie od cweli łbie obrazal bo za to możesz wyłapać. W internecie mądry jak zawsze a #!$%@? w zyciu.