Wpis z mikrobloga

@PlanetPlus Nawet jeśli zdecydowaliście się zatrudnić taniego a przynajmniej ślepego grafika to jakim cudem reszta zaakceptowała tego gniota?
1) Po zalogowaniu pod swoim loginem widzę coś, trzeba sie przyglądać co to jest
Zakładka "Twoj cashback" i pomarańczowa odcień czcionki na pomarańczowym tle - to mogła zaproponować wam tylko konkurencja :D
2) Na liscie transakcji nadal brak numerów zamówienia w danym sklepie. Sugestia była już co najmniej rok temu, zeby taką pozycje dodać. Jak Tylko pojawiły się zapowiedzi nowej strony. To znacząco ułatwia użytkownikowi ocenienie, ktora transakcja się pojawiła na koncie a którą trzeba zgłosić formalnie. - Jedna prosta tabela, ale dla was zbyteczna. Po co ułatwiać użytkownikom.
3) Wypalicie nam oczy tym oczojebnym wyglądem, natychmiast powinna być wprowadzona możliwość przełączenia na tryb nocny.
4) C to za przycisk po lewej stronie od kółka z krzyżykiem w zakładce "Twoj Cashback" - tam gdzie jest lista rachunków na które można zlecić wypłatę. Kolejny przykład braku czytelności
5) lista ostatnich transakcji zawiera zaledwie 10 pozycji. Bezsens. Mam kilkadziesiąt podstron a często sam jeden koszyk na aliexpress zawiera wiecej pozycji. Uprzednio widziałem wszystkie i łatwo można było wyłapać transakcje z którymi zalegacie i nalezy się upomnieć u was. Teraz musze przeklikać kilkanaście stron wstecz. Super utrudnienie, komu podziękować? Taki #topcashback umożliwia sortowanie po transakcjach do rozliczenia
6) zakładka "ustawienia" -> "Zmień walutę" po co to? można zmienić PLN na PLN :)
Jak kilka lat temu wszedłem na waszą poprzednia stronę, dużo łatwiej mogłem ją ogarnąć i w sytuacji kryzysowej odczytać informację którą potrzebowałem. Dziś jest zupelnie odwrotnie mimo mojego doswiadczenia z różnymi tego typu serwisami.
Pomyślcie sobie jak zareaguje użytkownik, który chce skorzystać z tego serwisu pierwszy raz -> ALT+F4
#januszebiznesu #planetplus #cashback
  • 8
  • Odpowiedz
@PlanetPlus: Ja troszkę też nie rozumiem zmiany szaty graficznej, tamta była spoko, wszystko było ładnie widać.
A nawet jeśli robicie "nowe otwarcie" (chociaż wszyscy wolelibyśmy lepiej działający system akcpetacji/reklamacji i zapisywania zwrotów niż nową skórkę strony...) to trzeba może to było przemyśleć bardziej, jak już chcecie być żółci a nie niebiescy to może żółty na czarnym a nie tak jaskrawo biało-żółte wszystko. Wali to po oczach faktycznie.
  • Odpowiedz
@PlanetPlus: A macie zamiar wprowadzić jak w starej wersji tj. suma zatwierdzonych całościowo, suma aktualnie zatwierdzonych i oczekujace, bo obecnie brakuje tej srodkowej danej co jest troche bezsensowne i klopotliwe, bo co mi po tym ze mam w calej historii konta zatwierdzone X, jak nie wiem ile do wypłaty mam zatwierdzone obecnie
  • Odpowiedz