Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Jednak Polska to nie dość, że z kartonu to jeszcze kraj Januszy biznesu i byle jakości .
Bardzo chciałem być dzisiaj na otwarciu #parkofpoland #suntago ale wstrzymywałem się z zakupem biletu bo wiedziałem, że jest 15000 miejsc i jak nie będzie biletów to bedz dzisiaj tyle ludzi.
No i co się okazało. Że to jeden wielki plac budowy, atrakcje nieczynne, ludzie nie przeszkoleni, kable wszędzie, szatnie nie skończone, niebezpieczne sytuacje, brak opisu jednym słowem dramat.
Zarzucam screen z opini google z dzisiaj.
ErroL - Jednak Polska to nie dość, że z kartonu to jeszcze kraj Januszy biznesu i byl...

źródło: comment_15822255419dSvTUNN2qadcuoyyJ503P.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SzalonyFanMalysza: no też są koszta ogrzewanie, woda, oświetlenie, ogrzewanie, podgrzewanie, chemia, utrzymanie, pracownicy, serwis, podatki, biurokracja, itd. Chociaż podatki pewnie nie. Przy takiej kasie to pewnie jest opłata za logo/pożyczkę dla firmy matki gdzieś do raju podatkowego.
@ErroL: też się cieszę, że nie pojechałem - miałem w planach przyszły tydzień, ale nie wiem czy na koniec marca nie przełożę

z resztą telefony podobno nie działają i nawet nie można zadzwonić zapytać czy już wszystkie zjeżdżalnie działają...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Radek41: nie działa prawie wszystko. Do tej największej jest godzina stania w kolejce i dla osób powyżej 60kg i 1,5m wzrostu. Gdz nigdzie nie ma o tym tabliczki i ludzie stoją niepotrzebnie z dziećmi co uważam za skandal. Tak samo jak brak informacji na stronie o niedziałających w większości atrakcjach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Radek41: no dlatego to mnie tak boli. Prosta informacja na stronie, że nie działa tyle i tyle atrakcji. Za to powinna być kara.