Wpis z mikrobloga

Znalezione na fb:
Marian Kowalski stał się uosobieniem tego co najgorsze w polityce - braku lojalności, sprzedajności, hipokryzji i zmiany poglądów wedle własnych korzyści. Wydawać by się mogło, że nikt takiego człowieka już nie przygarnie, ale jak widać macierewiczowskie skrzydło PiS oraz Gazeta Polska/TV Republika i Rachonie (których Marian też równo atakował w IPP) promują go jak tylko mogą - w nadziei na częściowe zneutralizowanie Konfederacji. To dużo mówi także o samym PiSie.

Wziąłem sobie za punkt honoru pokazywać obłudę tego człowieka - także proszę poniższy filmik udostępniać, przeklejeć i wrzucać gdzie się da. Sporo osób nadal uważa Kowalskiego za ideowego narodowca. Trzeba im pokazać prawdę.
Dodam, że to nie są wszystkie materiały gdzie Marian atakuje PiS. Jest tego ZNACZNIE więcej. ;)
https://www.facebook.com/watch/?v=217937242677265
#mariankowalski #konfederacja #polityka #bekazpisu #polska #pis #neuropa #4konserwy
  • 8
@EvilNemziSS: Dobra robota Panie kolego. Nie wiem czemu ale małpian mnie bardziej #!$%@? niż połowa sejmu. Ordynarny cham, któremu wystarczy sypnąć garścią monet by zmienił swoje poglądy. Zwykły śmieć! W dodatku oszust i leń, który nigdy nie podjął uczciwej pracy.