Wpis z mikrobloga

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego kebaba elbląskiego nasze pyszne danie wielką knajpę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest jakaś tam taka sobie że możesz ją sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest kebab .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się kuchni greckiej albo litewskiej albo innych obrzydliwości a nie czepiacie się takiego kebaba jak Kebab Royal Elbląg .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie komentarze na funpageach?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z najlepszego kebaba robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz jakimis wykopami .wez pomyśl sobie ile ten kebab zrobił ,on jest pyszny a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle ten pyszny kebab ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest kebab taki sobie że go wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to Kebab Royal jest pyszny dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kebab i kuchnia ,widac że w nim nie jadłeś i nie robiłeś sałatek owocowych w szkole ,widac nie szanujesz kebabów to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym jak smakuje kebab z Kebab Royal Elgbląg jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za wystawianie ocen temu kebabowi bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu kuchni ani jednego garnka nie chodzi tutaj o kebab mnie ale wogóle ogólnie o zasady kultury żeby mieć jakąs godnosc bo kebab nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taki kebab jak Kebab Royal Elbląg ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po prawdziwe recenzje na google i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz na kebaba bo widac już dawno gyros jest w tobie człowieku ,nie lubisz Kebab Royal to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi

#elblag #afera #pasta #heheszki