Wpis z mikrobloga

@kobrys13: Tak mi to każdy ogarnie, że jak kiedyś kupowałem nowy rower i miał byc ustawiony i śmigać bez problemu to był nie wyregulowany tak jak miał być. Partaczy wszędzie nie brakuje, więc pytam o DOBRY serwis gdzie będę miał pewność, że nie odwalą fuszerki.
  • Odpowiedz
Partaczy wszędzie nie brakuje, więc pytam o DOBRY serwis gdzie będę miał pewność, że nie odwalą fuszerki.


@fdsgvf-vfdbd: wystarczy przed zapłatą przejechać się kawałek by stwierdzić czy jest ok i poprosić o poprawę.
Jak tak odmówiłem dwa razy zapłaty za pseudo odpowietrzanie hydraulików i mechanik nie protestował mimo, że dostał propozycję poprawy po sobie.
Wiele osób nie dopuszcza do mózgu, że czasem trzeba wymienić linki, czasem łańcuch, a czasem kasetę lub
  • Odpowiedz
@fdsgvf-vfdbd: @remek-slawny: Wychodząc Panom naprzeciw objechałem dziś 3 serwisy rowerowe celem wyprasowania łożysk bb30 i wprasowania łożysk fi24 do supportu bb30 w szosówce. Jeden z najmniej wdzięcznych elementów współczesnego roweru pro (bo łatwo popełnić błąd a potem węgiel strzela...)

Efekty:
1. Serwis Szprycha - kartka, że zamknięte dziś.
2. Serwis rowerowy na Bohaterów Westerpaltte - 'Panie zarobiony jestem, jak dziś Pan zostawi to może na poniedziałek będzie, ale pewnie nie'.
  • Odpowiedz