Wpis z mikrobloga

#!$%@? no nie wierze xD Wracam #!$%@? z roboty a moja Matka z bezrobotnym powtarzam BEZROBOTNYM przysłym swagrem rozkładają jakiś gówno namiot na działce, i do mnie żebym pomógł, ja mówie ze zrobie sobie obiadek zjem troche odpocznę i pójdę im pomóc na co ten przysły swagier mówi... Ale od ciebie #!$%@? leniem xDDDD i teraz najlepsze rozłożyli ten namiot ala szklarnia i im wiatr wszystko zwiał i sie wszystko połamało xD bo jego genialnym pomysłem było zeby nie wkopać go w ziemie jak namiot tylko postawić na ziemi xD i to ja tu #!$%@? jestem leniem xD a szkoda szczępić ryja naprawdę
  • 27
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka: Ale o #!$%@? ci chodzi jak się tak dogadali z twoja siorką? Wiadomo #!$%@? tekst do ciebie rzucił i za to #!$%@? mu w dupę, ale cisnąć bekę że typ się zajmuje chatą a nie #!$%@? na etacie jest mega słabym zachowaniem
  • Odpowiedz
@BiauekPan: Mieszkają we dwójce w kawalerce siostra gotuje on jedynie co robi to gra na konsoli i rano pozamiata a z psem wychodzi dwa razy dziennie raz po poludniu a raz jak idzie po moją siostre wiec to nie jest zajmowanie sie domem xD
  • Odpowiedz
@BiauekPan: i ja nie mam o to bólu dupy mam w dupie jak oni żyją bo to ich wybór skoro siostrze i jemu to odpowiada to okej, ale tekstem do mnie ze #!$%@? odemnie leniem jak wracam #!$%@? po 9 godzinach w robocie kiedy on przyjechał zjadł sobie u mnie obiadek pospał i poszli sobie na dzialke rozstawiać namiot przy browarku to juz nie jest okej xD o to mi
  • Odpowiedz
@zortabla_rt: Jak by mi to powiedział (co by nie miało miejsca bo jak bym miał siłę to bym poszedł i pomógł) jak bym nie marzył o niczym innym jak o obiadku i łóżku to by dostał pocisk ale kompletnie nie chciało mi się wchodzić z nim w niepotrzebną dyskusje, wolałem być tym mądrzejszym i sobie polezeć wygodnie oglądając netlixa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz