Wpis z mikrobloga

Mirasy, szukam rozsądnego drona do nagrywania. Musi mieć możliwość podłączenia własnej kamery (GoPro). Budżet do 1k (może być używany). Co najlepsze w takiej kasie? Jak wyglada sprawa podglądu na żywo? Zostaną tylko apki prosto z GoPro czy są jakieś inne sposoby? Jestem zielony w temacie a postanowiłem, że research rozpocznę tu, wiec każde uwagi są na wagę złota. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#drony #dron #gopro
  • 8
@kj5: @cantchoosenick: Coś tam kupi, do większości składaków gopro wchodzi, a najtańsze zestawy składak + gogle + aparatura chodzą już nawet poniżej tysiąca. Pytanie tylko, jakiej jakości oczekuje OP. Napisałeś o czymś "rozsądnym" - w takim wypadku faktycznie raczej nic nie znajdziesz, chyba, że potroisz tę kwotę.
@KsiundzRobak: Rozsądnie = adekwatnie do ceny :) Nie chce pakować więcej niż klocka bo tak jak pisałem nowy w temacie i na razie najniższym kosztem chce zobaczyć z czym to się je. Oczywiście lepszym niż gotowy dron za 300 zł prawdopodobnie ściągany z aliexpress który nie uniesie paczki zapałek. Nie potrzebuje nawet googli fpv na początek, chyba ze macie jakieś argumenty, ze jest to mus ( ͡° ʖ̯ ͡
@cantchoosenick: Niestety, drony to bardzo drogie hobby. Jeśli chcesz sobie latać ładnie, powoli, wysoko i robić dość statyczne zdjęcia albo filmiki, może być problem ze znalezieniem taniego drona, który uniesie gopro i będzie się do tego nadawał.

Jeśli chcesz szybsze, dynamiczniejsze loty, bez goggli po prostu w 90% przypadków go natychmiastowo rozbijesz. Z drugiej strony na takich właśnie składakach możesz sobie montować co chcesz, wliczając swoją kamerę.