Wpis z mikrobloga

Dobra, naszła mnie chwila refleksji.

Mimo, że wczoraj sądziłem, że będzie to wybryk, który zostanie tylko komentowany przez wypokowych śmieszków (w tym mnie, przyznaję się) i po kilku godzinach heheszków z Axelio i generalnie bardzo krytycznego podejścia do całego zdarzenia, wszyscy o tym zapomną. No ale media dzisiaj podchwyciły temat, bo jest co.

Wczoraj Axelio krzyczał przez mikrofon, dzisiaj uderzył dziennikarza tak naprawdę za nic (za inne poglądy? #!$%@?ę). A co będzie jutro? Dzisiaj Axelio widzi lewaków na każdym kroku, a kogo będzie widział jutro?

Warto się nad tym zastanowić...

#axeliocontent
  • 19
  • Odpowiedz
Mimo, że wczoraj sądziłem, że będzie to wybryk, który zostanie tylko komentowany przez wypokowych śmieszków (w tym mnie, przyznaję się) i po kilku godzinach heheszków z Axelio i generalnie bardzo krytycznego podejścia do całego zdarzenia, wszyscy o tym zapomną. No ale media dzisiaj podchwyciły temat, bo jest co.


Wczoraj Axelio krzyczał przez mikrofon, dzisiaj uderzył dziennikarza tak naprawdę za nic (za inne poglądy? #!$%@?ę). A co będzie jutro? Dzisiaj Axelio widzi lewaków
  • Odpowiedz
Chciał kuc dobrze


@Lukas77986: dobrze? weź znajdź kawałek pustej ściany i walnij się w łeb. Przecież zaatakował człowieka który nic mu nie zrobił, a miał jedynie inne poglądy niż on. To jest Twoim zdaniem normalne?
  • Odpowiedz
@marwiec-: Wystarczy popatrzeć z kim Axelio się zadawał/zadaje:

- Kononowicz, to jego początek tej przygody,

- eks bombowiec/zamachowiec z Białegostoku, niepoczytalny, Axelio go bronił i dodał znalezisko,

- ten który rzucał tortem na procesie Kiszczaka,

- ten od czystki etnicznej w Białymstoku.

Dream team.
  • Odpowiedz
@Andr3v: Białystok, to naprawdę nie miasto, tylko stan umysłu. :P

@marwiec-: Zwykłe gdybanie niestety. Jest sporo frustratów z lewej i prawej. Niestety u Oskara faktycznie widać tendencję do eskalacji, ale możemy co najwyżej mieć nadzieję, że nawet jeżeli mu do końca odbije, to nie uda mu się nikomu pawdziwej krzywdy zrobić.
  • Odpowiedz
@marwiec-: Racja. Patrząc na jego przeszłość to gość ma nierówno pod sufitem. Działa nieracjonalnie, emocjonalnie i w nieprzemyślany sposób. Gorzej jeżeli taką akcję przygotuje: pójdzie na siłkę, trochę podrośnie, skołuje skądś bombę, albo pistolet i zrobi nam drugą Utoyę. W sumie całkiem prawdopodobny scenariusz. :|
  • Odpowiedz
@marwiec-: tja, komuchy mają to do siebie że najchętniej skazywałyby za to co MOŻE SIĘ STAĆ. Czyste kuriozum. Mam wacka i noże kuchenne więc nie ma co, dożywocie albo strzał w tył głowy, bo co jak zgwałci i zabije, a co jak wie jak bombę termowodorową zrobić??!!!111

#lewackalogika
  • Odpowiedz