Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest duża różnica w baterii w codziennym użytkowaniu pomiedzy #s10 a #s10e bo miałem zamiar kupić tego mniejszego ale trochę poczytałem i nie wiem czy nie dobierać do tej większej galaktyki, jest ktoś w stanie pomóc?
#galaxys10
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@kamil1230 nie wiem jak z wersją e , ale mam zwykle s10 i jest genialne. Telefon jest po prostu mega dla mnie. Jestem wierny serii S od modelu S+ i dla mnie S10 daje poczucie bardzo dopracowanego telefonu który po prostu działa i wszystko co robi, robi tak jak powinien.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frollo: no jak patrzyłem wersja E różni się tylko wielkością ekranu, ma trochę mniejsza baterie i czytnik w przycisku a nie w ekranie(co dla mnie jest akurat zaletą)
  • Odpowiedz
  • 1
@Frollo: co ty #!$%@? typie....


@Marek1991 twoją starą.
Jeżeli oczekujesz od flagowca zz tak dużym ekranem że wytrzyma długo na jednym ładowaniu to jesteś naiwny lub głupi. Na tej zasadzie polecam powrót do klasycznych telefonów x guzikami, tam brak ładowarki przez kilka dni to nie problem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Frollo: @Marek1991: Panowie po co te nerwy, to tylko telefon :p Swój obecny telefon też potrafię ładować 2 razy dziennie ale dzięki za rozjasnienie tej kwestii, wezmę S10e bo wolę mniejsze smartfony, także jeszcze raz dzięki i pozdrawiam
  • Odpowiedz