Wpis z mikrobloga

Mirasy i mirabelki, szybkie pytanie
Jak złożyć pit za krwiodawstwo ? Widzę tą pozycję na stronie, ale czy musze to zrobic w oparciu o jakiś dokument czy jak ? I to samo pytanie w sumie ze zwrotem za internet, pierwszy raz robię to samemu
#pit
  • 9
@Szuszwol tez sie zastanawiam nad ulga na internet. Rozumiem dodaje kwote ktora moge osliczyc (i podawalbym ja w pit-0 po staremu). Ale nigdzie nie mam opcji dodawania takiego pita, a jeden z mirkow pod tagiem powiedzial mi ze wygeneruje sie on sam wlasnie po podaniu tej konkretnej kwoty
@mor3nko: Z tego co widzę to po prostu jest okienko ulga za internet, rozumiem ze tam trzeba wklepac kwote i to samo generuje tak jak powieziales, ale czy kwota to jest po prostu suma wydatkow na internet w 2019 roku ?
@Szuszwol ulga za Internet to suma brutto jaka masz na fakturze za dany miesiąc x12 a za krew to musisz mieć dokument potwierdzający ile litrów oddałeś w danym roku i mnozysz litry x130zl
@Szuszwol nie mam pojecia bo nigdy nie oddawalem krwi :D ale moze jest analogia jak z internetem gdzie jesli nigdy nie rozliczales mozesz odliczyc 2 ostatnie lata. Ale lepiej pogooglowac i sie upewnic :)