Cześć Mirki, moje piąte podsumowanie Fut Champions. Swoją LW zacząłem wczoraj około północy, pierwszy dzień zakończyłem z bilansem 6:0. Dzisiejszą rozgrywkę zacząłem o godzinie 21 i zakończyłem przed chwilą bilansem 14:4, miałem nawet 13:2, ale w pierwszej przegranej przeciwnik dostał karnego z dupy w końcówce, a w drugiej przez cały mecz robił jednego typu akcje - jeb długa na skrzydło i sprint bokiem, jeszcze z takim gościem nie grałem, przez cały mecz grał na sprincie robiąc jedną akcję, a przy tym gameplayu wiadomo jak wszystko się ślizga, na 50 takich prób przeciwnika przy trzech poległem, gość oddał 5 strzałów po takich samych akcjach przy moich 10, tylko jedna wpadła do siatki. Zero przyjemności z takiej gry jedną akcją przez cały mecz, ale #!$%@?ć, chciałem sobie dobić tylko do tego G3. Podczas mojej pierwszej przegranej przy bilansie 8:0, prowadząc przez cały mecz, straciłem 2 bramki po 86 minucie, nie mogłem nic zrobić. Druga to przegrana w dogrywce, gdzie przeciwnik przez cały mecz oddał 5 strzałów w światło bramki przy moich 11, zabrakło szczęścia.

Co do gameplayu to od środy jest gorszy niż gówno. Pisałem o tym kilka razy. Mega delay + lodowisko. Nie da się normalnie grać, dlatego LW zakończyłem wbijając jedynie G3, chociaż wiem, że spokojnie to G1 by wpadło, ale po co jak EA i tak wyrucha mnie w czwartek z tymi nagrodami, a sama gra przy tym gameplayu nie sprawia mi aż takiej przyjemności, więc do Elity nawet nie chciałem przysiadać i specjalnie się skupiać. Z wbijaniem wyższych rang poczekam aż zmieni się gameplay.

W żadnym meczu nie użyłem OBS, w kilku go zaobserwowałem, ale dało się z nim walczyć przy takim strasznym lodowisku. Zauważyłem również, że wielu graczy próbuje grać skrzydłami żeby jakoś walczyć z tym OBS, jak widać jest dość popularny. W kilku meczach przeciwnicy przerzucali co chwilę piłkę przez całą szerokość boiska, chociaż ja nie używałem OBS xd

Na 14 winów, aż 7 było po RQ przeciwnika. Większość traconych przeze mnie bramek to te po 43 i 88 minucie, w tej LW trochę mniej niż ostatnio było bramek po kick offie, ale nadal się zdarzały.

Bramki stracone: 22

Strzały: 172 (w tamtym tygodniu w 29 meczach było 207)
Strzały celne: 123 (160 w 29 meczach)
Celność strzałów: 71,51% (77.29)

Strzały przeciwników: 69
strzały celne przeciwników: 45
Celność strzałów przeciwników: 65,22% (69,81)

Oddawałem średnio 9,5 strzała na mecz, co przy 7 RQ przeciwnika (w tym 5 w pierwszej połowie) jest dobrym wynikiem, ale co z tego jak gameplay jest męczący.

Oczywiście najlepszym zawodnikiem jak zawsze był Mbappe TOTY, strzelając 22 bramki i notując 10 asyst w 18 meczach. Pozostałym triem ofensywnym również grało mi się bardzo dobrze. Chciałem sobie przetestować Ronaldinho, ale było to ciężkie przy tym gameplayu, ale i tak kilka razy mnie zaskoczył, jego staty widać na screenie w komentarzu. Bardzo dobrze w środku pola gra mi się Aouarem, zastąpił Sissoko Futmas - jest wszędzie, broni, asystuje, podaje, bardzo dobry zawodnik.

Skład pic rel, in game 4231 z Mbappe na ST, Neymarem na CAM, Dembele RCAM, Dinho RCAM, Aouar i Firmino na CDM, reszta domyślnie.