Wpis z mikrobloga

  • 69
@Drzegorz w tym kraju z dykty i gówna ziobro osobiście sie Tobą zajmie za to przestępstwo.

Od ostatnich nagrań Maxa Golonki nie byłem tak zażenowany. Lichocka, Wiadomości... serio ostatnio same gęste idzie. Jak po tym kombosie PiS znowu wygra wybory to już chyba tylko wylew w tym ptasim łbie kaczora może pomóc.
  • Odpowiedz
O #!$%@?, po dzisiejszym wydaniu Srajomości w TVPiS po raz pierwszy pójde na wybory by zagłosować nie po to by wygrał mój kandydat, tylko by Dudeł przegrał.


@AnonimoweMirkoKazania: przecież tak samo dudeł został prezydentem, ludzie na niego głosowali, bo nie był komorowskim i nikt go nie znał -> nie był niczym ubrudzony, mam nadzieje, że będzie taki sam kandydat teraz. Idioci z PO zamiast tą laske wystawiać mogliby wystawić kogoś takiego
  • Odpowiedz
  • 3
@hahaha666 nigdy nie zagłosowałem na pis bo to partia przegrywów, pseudo-pzpr. Zdjęcie które wrzuciłeś dokładnie oddaje szambo jakie ci ludzie mają w głowach. Tęsknię za Tuskiem, bo on jak jeden z niewielu potrafi merytorycznie styrać ten cały plebs kaczora
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoKazania:


Wstydzę się bycia Polakiem.

@AnonimoweMirkoKazania: Ja glusuje na Biedronia tylko z tego powodu zeby polactwo mialo bol dupska ze maja prezydenta geja xD


To jest ten wyksztalcony elektorat, ktoremu zależy na lepszej Polsce i gardzacy pisiorami?
#!$%@? hipokryci.

Co wybory to ta sama przyspiewka. Nie glosuja na tego kogo sobie upodobali tylko przeciwko :) i mamy 2 partie. No i debili ktorzy glosuja zeby inni mieli bol dupska.
  • Odpowiedz