Wpis z mikrobloga

@Lenmon a propos kręcenia i mataczenia przez Roberta. Zobaczcie jego AMA. Proste pytanie: ile zarabiasz jako ten strażak? Odpowiedź: Za mało, bo mam ukończone studia :). Mirki chcą jednak żeby odpowiedział, w końcu na tym polega AMA. Po kilkunastu postach i długim naciskaniu, pada kwota 4,5 k, a później jeszcze zmienia się na 5 k.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@8848npm: bo pewnie sam dobrze nie umie określi - strażacy dostają dodatkowe premie, bonusy itp itd

Sporo sraczki się rozlało w całym tym temacie więc ja tu bronił go nie będę. Moje skromne zdanie jest takie, że oskarżanie go o oszustwa to jakieś wykopkowe stulejarskie #!$%@?, bo gość sam, bez przymusu wrzucał wszystkie faktury, za które go tutaj tostują xD zupełnie inną kwestią jest ofc celowość wydawania części tej kasy w
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek Nie chciał powiedzieć bo wtedy narracja przestałaby się zgadzać (wyszłoby że radzi sobie w życiu lepiej niż 3/4 Mirków) - od początku obecności na wykopie była zbiórka pieniędzy, AMA miało wspomóc zbiórkę.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Nie chciał powiedzieć bo wtedy narracja przestałaby się zgadzać (wyszłoby że radzi sobie w życiu lepiej niż 3/4 Mirków)


@8848npm: o jakiej narracji mówisz? Jakoś nie kojarzę tematu żeby robił z siebie biedaka bez środków do życia - wielokrotnie ofc pojawiał się temat kosztów leczenia, ale one faktycznie są przecież wysokie

Co z tego że od początku była zbiórka? XD też jesteś jednym z tych Mirków co zaglądają innym do kieszeni
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Narracja była taka, że jest zbiórka i ma być jak najwięcej wpłat, przy czym informacje pomagające w napędzaniu zbiórki miały być wyeksponowane (chora córka, strażak itp.) a te które nie pomagają (że Robert radzi sobie w życiu lepiej niż większość ludzi w Polsce) miały być mniej widoczne/schowane.
Po co wyjeżdżasz z absurdem że ktoś chce decydować o jego prywatnej kasie, nikt o czymś takim nie wspomniał. I też nikt nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Skoro były na konkretny cel a zostały wydane na coś innego to mamy prawo się #!$%@?ć.

@Lenmon: możesz podać taki przykład? Z tego co kojarzę to zbierał na leczenie i tak zostały wydane te pieniądze (można się ofc kłócić co do metody [i słusznie że się Mirki kłócą])

mnie normalnie już #!$%@? nudzi to #!$%@? wykopowych specjalistów, którzy jeszcze tydzień temu komentowali kwestie epidemiologiczne a dziś są ekspertami ds leczenia SM
  • Odpowiedz