Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich wykopków! Otóż planuje kupić auto do 9k, i ciężko jest mi się zdecydować na coś ciekawego, a może coś mi polecicie. Myślę nad Saabem 93, Mercedesem W203, e46 ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście benzynka. Ale coś fajnego w dieselku tyz by mnie skusiło. Ogólnie fajnie by było jakby było grzanie dupki, klimatronik no i oczywiscie żeby miało co przyspieszać. POMÓŻCIE WYKOPKI
#samochody
  • 30
Otóż planuje kupić auto do 9k, i ciężko jest mi się zdecydować na coś ciekawego, a może coś mi polecicie. Myślę nad Saabem 93


@Noded: trochę mało na SS'a w benzynie. Zadbane 2.0 turbo to raczej 13-15k
radzisz w takich pieniążkach nie pchać się w saaby?


@Noded: w żadne marki premium

Ogólnie masz budżet który by nie wystarczył na dwa topowe smartphony Samsunga i tu raczej trzeba iść na kompromisy, a nie szukać czegoś co najlepiej przyśpiesza i jest super wyposażone
@sebool12 rocznik rocznikiem żeby git blacha była i silnik mocno nie zajechany, bo takto drobne naprawy da się zrobić w garażu w jeden weekend na luzie
@Noded: tylko teraz znaleźć sztukę, która nie obwineła się kiedyś na drzewie albo nie była serwisowana przez jakiegoś partacza
w 1.8t warto zwrocic uwagę na sprzęgło bo łatwo się przy tym silniku zużywa i na pompe wspomagania bo vag robił wtedy lipne pompy
@Noded:
Odpuść sobie bieda-klase premium, Polecam Trojaczki = Toyotę Aygo, Citroena C1, Peżota 107. 3 bliźniacze konstrukcje, każda wyposażona w silnik 1.0 vvti. Powiesz, że to auto dla bab i mało bajerów ma. To jest zajebiście męskie auto, bo pokazuje, że masz łeb na karku. Mało pali - ok 4-5l. Tanie OC,AC. Części w cenie przerzutek do roweru, prosta, nowa, bezpieczna konstrukcja. Grzania foteli nie mają, za to mają zajebiście mocną
@congafury wyobrażasz sobie gościa 195 wysiadającego z takiego samochodu? Jakbym był niższy do bez większego namysłu brałbym mini, jak mi się podoba to auto OEZUU, ale jestem za wielki o to komicznie by wyglądało
@Noded: No własnie zauważyłem, że strasznie przejmujesz się jak ludzie będą na Ciebie patrzyli w aucie. Chcesz markę pseudopremium, chyba żeby pokazać się .
Pier^%l innych, jak podoba Ci się Mini i mieścisz się za kółkiem to nie ważne jak wyglądasz bo to Ty będziesz jeździł autem a nie Ci co mają na Ciebie patrzeć.
Za 9k zł na nikim wrażenia nie zrobisz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@congafury bardziej chodzi mi o to że mały samochód nie jesy dla mnie bo jestem za wielki, i osobiście w swojej polowce 6n2 troszkę mi ciasno, przesiadłem się z primery P11, i większy komfort z jazdy odczuwałem nissanem większą przestrzeń nie wiem czemu lepiej się czuje we większym samochodzie ¯_(ツ)_/¯ Wrażenia nie chce robić po co mi to ogólnie wyglądowo mi się te pseudo premium podobają, saab mega wygląda jak dla mnie,