Wpis z mikrobloga

@Pantsoffski: u mnie ostatnio ma problemy z naliczeniem transakcji i muszę reklamować, a później jednak załapuje i są zduplikowane xD
Przy jednej ze stałym zwrotem podanym w złotówkach po reklamacji mam niższą kwotę, która nie wiadomo skąd się wzięła. No i są dwie z przełomu września i października, które czekają na akceptację ¯\_(ツ)_/¯
Zakupy na Aliexpress 11.11 i


@Pantsoffski: z black friday podobnie... ale #planetplus tez ma problem z rozliczeniem się. Chinole przeliczyły się z ilością zamówień + problemy techniczne + okres urlopowy bo własnie kończy się przerwa noworoczna... a i tak wielu ją wydłuża lub nie wróci bo wirus
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dezynwoltura: w poniedziałek zapowiadają coś nowego. Może nowa stronę która obiecywali rok temu. W następny weekend będę miał wiecej czasu to sprawdzę co mi tam policzyli z termometru bo śmierdzi mi ta wartość Cashbacku i jeśli nie zmieni się na zielono to upomnę się przy okazji
@Pantsoffski: proszę skontaktuj się z nami mailowo na skrzynkę kontakt@goodie.pl. W wiadomości opisz dokładnie sytuację i podaj:
 1) adres e-mail, którego używasz w aplikacji goodie,
 2) numer lub screen reklamacji, której dotyczy problem.
 Może paść prośba o wysłanie:
 3) screena koszyka zakupów z danymi produktami (np. na Allegro),
 4) screena potwierdzenia płatności (wymagane przy zakupach na dużą kwotę).
@Goodie_pl: No niestety dostałem szablonową odpowiedź, że niby "Wysłaliśmy Twoją reklamację do naszego Partnera. Po weryfikacji Partner odpowiedział, że Twoja transakcja nie spełniła warunków otrzymania cashback." Ta już widzę, jak Ali w dzień-dwa weryfikuje takie coś ;) Oczywiście transakcje były wykonywanie poprawnie, tak jak i inne, które zostały zaakceptowane po reklamacji. Różnica była tylko jedna - te odrzucone były na wyższe kwoty a zaakceptowane to była drobnica. Pełna odpowiedź:

Dzień dobry,
@Pantsoffski: Standard lepiej napisać że jak zwykle Nasza wina a samemu kasę przytulić ja już powoli się wycofuje z cashbackow to nie ma sensu jak kupujesz coś za co masz zwrot powyżej 10zł Lepiej się dogadać ze sprzedawcą to wyjdziesz na tym lepiej bo zniżkę do Tobie a nie hieną co Cię w konia robią
@Goodie_pl: dziwne, że akurat tych najwyższych nie powiązał, a resztę drobnych jakoś udało się Wam wbić, w plecy za te 3 transakcje ze zwrotów jakieś 90 zł jestem, cóż kopać z koniem się nie będę, ale zważywszy na fakt, że było to 11.11 kiedy zawaliliście masę transakcji myślę, że to jednak Wasza wina, niesmak więc pozostał i trzeba jednak poszukać alternatywy, w każdym razie dzięki za nic ;)