Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #takaprawda

Czas sobie porozmawiać o stosunku przegrywów do kobiet i w szczególności p0lek. Nie weźcie mnie za normika, ale obrażanie p0lek tylko dlatego, bo chcą lepszy materiał genetyczny jest troche głupie, to naturalny mechanizm ewolucyjny, a żyjemy w społeczeństwie, gdzie babsztyl może go spokojnie używać, wy też byście chcieli tak poużywać gdybyście mogli. Tak robią każde zwierzęta, a ciemnockie obrażanie kogoś, bo chce lepiej dla świata i dzieci jest trochę nie na miejscu. Przykro mi, na świecie nie ma sprawiedliwości, ktoś musi przegrywać, by ktoś mógł wygrywać, czysty darwinizm, selekcja naturalna. Eugenika to jedyne co może przyśpieszyć obecnie ten nieodwracalny proces wymierania odpadów genetycznych poniżej 190cm wzrostu i silnej szczęki o sile ścisku 500N. Chociaż, jeśli jakaś p0lka specjalnie z was szydzi, to nie dziwię się, że ją też szydzicie, ja sam szydzę z takich księżniczek, co myślą, że im się wszystko należy.

TL:DR Obrażanie kobiety, bo chce lepsze geny jest debilne. Obrażanie kobiety bo jest chamska i zachowuje sie jak niewiadomo jaka wybawczyni i autorytet aka księżniczka, jest dobre i słuszne. Dobranoc.

Oczywiście, że jeśli jest sama pasztetem, a chce wyżej wymienione wymagania, to też można mieć bekę.
  • 15
@Lolistatrolista: Z punktu widzenia postępu cywilizacyjnego to te kryteria lepszego materiału genetycznego są o kant dupy rozbić. Jeśli tego nie widzisz to przykro mi, ale jesteś zwykłym przygłupem. Przynajmniej twój post na to wskazuje, że tego nie widzisz.
@krytyk_naczelny: Co masz na myśli postęp cywilizacyjny? Każdy ssak ma naturalną potrzebę rozpłodu i tego nie zmieni żaden postęp cywilizacyjny, to samo z naturalnym odruchem do osób lepszych zewnętrznie przez wygląd genetyczny, co wskazuje na lepszy materiał do przedłużenia gatunku. Nie ważne co zrobisz, to nie zaniknie, a wręcz przeciwnie, nasila się. Wystarczy spojrzeć na wzrost wymagań p0lek na tinderze i ogólnie kobiet, 180cm to już jest standard dosłownie, taki minimalny,