Wpis z mikrobloga

  • 2
@Zatwardson

wgospodarce.pl

XD

Szkoda że nie wspomnieli tam o tym, że po sprzedaży tych akcji ich kursy w większości poszły w dół i z perspektywy inwestycyjnej sprzedaż ich w tamtym momencie była bardzo dobrą
  • Odpowiedz
@ms93
@f4lcon
@Antidotum119
Herr tusk dokonał jednej bardzo ważnej reformy, za którą zawsze go publicznie chwalilem - podwyższenie wieku emerytalnego, ale z całym szacunkiem to wy powielacie mity na temat tego człowieka, który premierem był bardzo nieudolnym. Wymieniłem wyżej argumenty przemawiajace za tym i jednym z nich jest właśnie fakt, że całe środowisko PO nie zna się na gospodarce i nie potrafi doprowadzić do wzrostu inwestycji i wzrostu PKB.
  • Odpowiedz
  • 2
@Fobiczek

całe środowisko PO nie zna się na gospodarce i nie potrafi doprowadzić do wzrostu inwestycji i wzrostu PKB. Jakoś dziwnym trafem zawsze kiedy rządził PiS mieliśmy wzrost na poziomie +5 (w latach 2007-2008 było to nawet 6,7)


O ja #!$%@?,
Nie zauważyłeś może, że PiS rządził kiedyś i rządzi teraz w okresie globalnego prosperity? Nie zauważyłeś że za swoich rządów PO musiała się zmierzyć z globalną recesją? Nie sztuką jest mieć wzrost 5% podczas gdy wszyscy wokół tyle mają, co innego utrzymać wzrost na poziomie 1-2% podczas gdy wszyscy mają -3% czy -5%. Nie widzisz
  • Odpowiedz
  • 0
@Fobiczek
Gdzie Cię wyzywałem lub gdzie wielokrotnie powtarzam nieprawdę? Tylko proszę o konkrety

Wykres który wstawiłeś jest potwierdzeniem tego co mówię - między 2016 a 2017 rokiem wzrosły przychody z VAT o 30 mld, co było spowodowane głównie wzrostem konsumpcji a nie jak sugerujesz - uszczelnieniem.
  • Odpowiedz