Wpis z mikrobloga

@Waspin: TLDR, Janusz zdobył porządnie wykonany sportowy rewolwer Pedersolego i zamiast przeznaczyć czas i kasę na strzelanie z niego, to postanowił go ulepszyć przez wybebeszenie, pocięcie, ospermienie lakierem do pieców i dolepienie chińskiego kolimatora. Za tegoż ulepa-customa chce więcej niż za nowy https://saguaro-arms.com/product-pol-302-Remington-Pattern-Target-S-349.html.
Powinien jeszcze wygrawerować na lufie elektropisakiem: "Miałeś chamie Złoty Róg" a potem wystawić na jakiejś Giełdzie Klasyków w jakichś psychopatologicznych czeluściach Army Bazaru. (σ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bekazwypoku: no co Ty - moim zdaniem bardziej brakuje czaszek a'la Punisher na chwycie. I napis typu "I am the LAW" albo "fabricate diem, pvnc"
Czekam nadal na pierwszą bombardę z dalmierzem
  • Odpowiedz
@bekazwypoku: Narzekasz jakby ci twojego ulubionego remika ukradł i zgwałcił ;-) A ja bym jeszcze dodał trochę kabli, niebieskie LED-y i sprzedawał jako Time Traveller Limited Edition :-)

powtarzalność nie jest taka, żeby go wstrzelać w punkt?


@Waspin: A czy na współczesnej popularnej broni jest? Chyba z imadła.
  • Odpowiedz
@Waspin: Powtarzalność wyników jest tak dobra jak powtarzalna jakość komponentów, staranność ich ładowania i poprawny chwyt. Czyli przy włożeniu to systematycznej pracy będzie taka sama jak scalaków, często lepsza od bojowej fabrycznej amunicji. Tylko właściwie czemu miały służyć te przeróbki? Ten myśliwski kolimator do pędzonych polowań pod względem precyzji nic nie daje w stosunku do fabrycznej szczerbinki i muszki, skrócenie lufy w cp mocno obniża prędkość początkową. Do szybkiego strzelania
  • Odpowiedz
@maniak713: Ja tam jestem tolerancyjny i otwarty, w udawane gwałty można się od czasu do czau pobawić i nikomu to nie szkodzi. ( ͡ ͜ʖ ͡) Ale ten tutaj jest ze szczególnym okrucieństwem i trwałym zeszpeceniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ulubionym krótkim starociem-zadymiaczem to jest dla mnie colt army z dokręconym krótkim chwytem od navy, a nie jakieś tam remik.
  • Odpowiedz