Wpis z mikrobloga

MIRKI I MIRABELKI, to najpiękniejszy dzień w moim wypokowym życiu () dziękuję Wam kochani, do wszystkiego się odniosę, jak wrócę do domu ( ʖ̯)
Dziękuję wszystkim ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jestem w gorących ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
TLDR Dziękuję.

Dobry wieczór wszystkim. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Pozdrawiam serdecznie dzienną zmianę. Mirki, właśnie podczas podróży komunikacją miejską nie mogłem wyjść z podziwu. Najpierw miałem dwa plusy, potem 3, potem chyba 7. Bardzo się uradowałem na serduszku. A potem nagle 30! Łoł, byłem wniebowzięty :D Co za radość. Potem patrzę w południe. A tam chyba 400 plusów. Mircy, co za szczęście. I to my razem wszyscy to zbudowaliśmy. To nasz wspólny sukces. Wszyscy jesteśmy w gorących. Jak już wybiło 612, to nie mogłem tego zostawić obojętnie. Zrobiłem krótką wstawkę z podziękowaniami. Nie wiem, jak dziękować. Ale moja radość jest największa w życiu, to znaczy się druga - zaraz po dostaniu się na studia. ;) Ale teraz, przychodzę do domu, w piątek i już nie mogę się doczekać postów nt. wygrywów przegrywów itd, copiątkowego narzekania i później odliczania do "niedziela wieczór". Raptem wchodzę, a tu 1100 plusów. Kumacie? 1100, a teraz nawet 1150, czyste jak łza. Mireczki, dziękuję za takie wyróżnienie, chociaż to chyba za (?) dużo. Ale nie narzekam. Bardzo jestem wdzięczny. Moje marzeniem było być w gorących. Ale nie przyjąłem postawy leniwca i "mi się należy", nie, nie. Ot, w momencie niespodziewanym taki ogromny sukces. Czuję się jak pan Witek z Krosna (albo spod Krosna? Z tego miejsca pozdrawiam mojego krajanina ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Ale nader to pozdrawiam Was. Dzienna zmiana, jestem dumny. (Hmm, musiałbym sprawdzić każdą w tysiąca stu pięćdziesięciu osób, czy nie ma tu zielonki, albo dobra, albo platynki ( ͡~ ͜ʖ ͡°) - więc pozdrawiam wyżej wymienionych i pomarańczki. No i moją nocną zmianę, którą mam w sercu, chociaż... czy mogę mieć też dzienną? Nie wiem, czy moje serce to wytrzyma. XD Dobrze, teraz odpowiadając na pytania.
@Mjau: Wspaniały pomysł. Ale za mało #tvpis więc nie za bardzo wiem, jakie paski były z totalną, chociaż wiele razy to słyszałem. Możesz stworzyć własnego mema i wrzucić tutaj.
  • Odpowiedz