Wpis z mikrobloga

Słucham tego lajta "prawdy" z Mońką i rence dla mnie opadają. Ta kobieta w odstępie kilku minut mówi rzeczy które są ze sobą sprzeczne. Nie mówiąc już o tym co robi... Aż boli jak raz opowiada jak to ona nie ma czasu na to wszystko po czym opowiada, że ona z Wojtkiem to już setki godzin rozmawiała na różne tematy. Przypomnę tylko proforma, że Wojtek był "u niej" jakieś dwa miechy. Dwa miesiące trwa na oko jakieś 1400 godzin. Zaledwie 100 godzin to już 14% tego czasu. Jeśli chociaż 200 to już prawie 1/4. A kiedy praca, sen, jedzenie, kręceni i detox? Po prostu jak posłuchać i przeanalizować to, to co ona opowiada to w większości dobrze dobarwiona bajera. Mieli odpowiadać na trudne pytania. Mi na żadne nie odpowiedzieli... Bawi mnie, że przyznała, że Major wynajmuje u jej znajomego. Jak pisałem to wcześniej to dostawałem odzew, że to nie prawda i teoria spiskowa. Więc już wiadomo, że są w tym kłamstewka. Na pytanie o kuszenie Majora ostatecznie odpowiedziała "bo tak" czy podobnie. Raz opowiada jak to Wojtek ma deficyty i nic nie rozumie, a potem niby jest zdziwiona, że paraduje w majciochach przed ułomem myślącym tylko o tym żeby zamoczyć, rozmawia z nim na filmie kiedy on jej mówi, że ją "zerżnie", a na koniec Mońka jest zdziwiona, że Major na coś z jej strony liczy... Intryguje mnie w tym, że i Mońska i Srawek nie widzą żadnego problemu w gościu z Orzysza. Nawet mówią o nim dosyć pozytywnie. Tymczasem każdy kto ma odrobinę oleju we łbie zauważył od razu, że z tym gościem jest coś mocno nie tak. Moim zdaniem ta kobieta zwyczajnie się nudzi a do tego świetnie bawi cudzymi sprawami, kręceniem afer, szukaniem atencji i odgrywaniem dobrej cioci która działa w rzekomo dobrej sprawie. A potem z satysfakcją udowadnia, że się nie udało przez wszystkich innych i to jej zrobiono krzywdę.
Pozdrawiam Mońka!
#suchodolski
#kononowicz #patostreamy
  • 10
@SVETER: Mnie na podobnej zasadzie rozwaliła kwestia tych nagrywanych rozmów. Ktoś ją o to spytał jak to jest, że chce pozywać za publikowanie jak ktoś ją nagrał, a sama publikuje innych. Pytanie było czy raczej nie widzi hipokryzji w tym co robi. Na co ona w odpowiedzi zaczęła coś pierniczyć co mówi prawo w temacie nagrywania. Dla tego te jej opowiadanie jak to kieruje się moralnością czy empatią jest dla mnie
@SVETER: Do tego. Podobno to Major ją "omotał" i zmusił żeby mu pomagała. Ciekawe czy tak samo się angażuje wobec każdego kto ją o coś poprosi. Podsumowując. Przejechała pół Polski ratować niespełna rozumu menela, który jest o włos od przedawkowania nitro Po dwóch miesiącach odkrywa ze zdziwieniem, że nie da się mu pomóc bo jest niespełna rozumu i pewnie zaraz pojedzie do Białego na nitrotripa. Nic poza bezinteresownym ratowaniem człowieka jej