Wpis z mikrobloga

Ten t-shirt odebrałem dzisiaj z poczty, więc #68tshirtowchallenge będzie trwał co najmniej jeden dzień dłużej. Jeżeli chodzi o prasę muzyczną to obecnie czytuję dwa magazyny. Noise Magazine (t-shirt zamówiony do prenumeraty) oraz Musick Magazine. W okresie mojej adolescencji muzycznej kupowałem też Teraz Rock (tylko tam w sumie nic nie było) oraz Metal Hammera (i dzięki niemu poznałem kupe zespołów, ale chyba w pewnym momencie za mało podziemia tam było). Później pojawił się Blackastrial, który wydaje się być duchowym ojcem Noise'a. No i chyba już RIP 7 Gates, najbardziej pochłonięty przez podziemie. Co do Noise'a trzon to ekstremalny metal, ale innych gatunków nie lekceważą do tego stopnia, że w którymś wydaniu płytą numeru został trzeci album Run The Jewels. Mimo że w wywiadach widać napracowanko, felietony są lekkie, a szata graficzna robi wrażenie to i tak dla mnie najważniejsze jest, że recenzje są ustawione w kolejności alfabetycznej i nie mają oceny liczbowej. Grafika na koszulinie to oczywiście nawiązanie do klasyki Grindcore'u. W komentarzu plecki z dziadówką.

20 z #68tshirtowchallenge #szmatyzmetalu
źródło: comment_1581435202eE7l95WLUTTqmoJYZQDKZO.jpg
  • 1