Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pokemonowa: Sam brałem swoje pierwsze auto od handlarza. Do tej pory mam kartkę z szyby z ceną. Mechanicznie było igła, gorzej z blacharką. Alee w zamyśle miało być takim, którego szkoda nie będzie gdy się rozsypie. Było szkoda. Nawet mimo tego, że przy wyprzedzaniu broda rosła z tymi 60 kucami pod maską xd.

Dbaj o tego gada, bo wspomnienia z nim Ci na całe życie zostają :P.
  • Odpowiedz
@pokemonowa: Gratulacje :D kupienie samochodu było jedną z lepszych decyzji mojego życia i nawet przez minutę nie żałowałam, że wydałam na niego prawie wszystkie zarobione w wakacje pieniądze XD
  • Odpowiedz
Moje pierwsze autko to było corsa b w gazie, kupiony od rodziny. Piękne chwile gdy przez pierwsze dwa miesiące, prawie codziennie wsiadałem w niego i robiłem nim minimum 50 km bez celu. Niech Ci służy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Keserasera: na początku brałam pod uwagę tylko gaz ale dla świętego spokoju postawiłam na diesla. Może trochę drożej ale nie miałabym głowy pilnować przeglądów, butli, tankowania co dwa dni itp itd
  • Odpowiedz
dla świętego spokoju postawiłam na diesla


@pokemonowa: () toż to się wyklucza właśnie
Ale jak wzięłaś coś pokroju 1.7 dti, to powinno jeździć i jeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CinuLNS: chodzi mi o samą obsługę gazu a nie silnik :) nawet samo to że w razie awarii mam kogo poprosić o wstępne oględziny, jakby się coś z gazem, przewodem, czymkolwiek stało to nikt z mojego otoczenia się na tym nie zna
  • Odpowiedz
@pokemonowa: To tak punktując - przegląd robisz dokładnie tak, jak w zwykłym aucie, butlę musisz ogarnąć raz na 10 lat i przypomną Ci o tym na przeglądzie, a żeby tankować co dwa dni, to pewnie z 200km dziennie by trzeba było robić, a wtedy się corsy nie kupuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale niech służy bezawaryjnie!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pokemonowa: oł je. Rok temu pozbyłem się corsy C 1.3 po lifcie w kolorze błękitnym. To było moje pierwsze autko i smigałem nim jak szatan. Niech Ci służy. Ja nie miałem przez 7 lat z nim żadnego problemu. Serio. Tylko lałem do baku i jeździłem xd
  • Odpowiedz