Wpis z mikrobloga

Jaka jest najbardziej #!$%@? rzecz jaka widzieliscie w internecie?
Nie mówie tu o rzeczach pokroju „gola dorota welman” czy cos takiego a raczej o rzeczach nie do konca legalnych.
Ja sam widziałem mnostwo jakichs beheadingow przez arabow, rozstrzeliwania itd ale chyba najwieksze wrazenie na mnie zrobilo jak Bestie z Dnipropietrowiska znecali sie nad bezdomnym i bili go mlotkiem po twarzy, grzebali srubokretem w jego brzuchu, grzebali w oczodole itd
Na 14 letnim Pietrzykowskim zrobilo to ogromne wrazenie i do dzisiaj pamietam te obrazki
  • 60
skórowanie zwierzat, konkretnie żywych fretek wiszących jak suszące sie ubrania i wyjących wniebogłosy, do dziś mam ten obraz w głowie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Pietrzykowski: staram się unikać takich rzeczy, ale czasem coś ktoś wrzuci na reddicie. Najbardziej #!$%@? wydaje mi się, jak jacyś kolesie złapali jakiegoś pedofila czy innego gwałciciela, rozebrali go, a potem dali jakiemuś wielkiemu psu, który wyszarpywał mu genitalia zębami.
@Pietrzykowski samosąd mieszkańców latynoskiej wioski na dziewczynie która na polecenie gangu/kartelu zabiła kogoś. Pobili ją, próbowała odejść bo już ledwo chodziła, oblali benzyną i podpalili ale tylko jej nogi i brzuch. Dość długo i w coraz bardziej powolnych odruchach rękami próbowała zgasić ogień. Oglądałem bez dźwięku a i tak zrobiło wrażenie. Jest poziom sadyzmu o którym się pisze wyżej który uszkadza psychikę.