Wpis z mikrobloga

To co widzimy na tym zdjęciu to zagrożenie zdrowia a nawet może i życia na własne życzenie. Nie widzę nic złego w piętnowaniu takich zachowań.


@Anandani: ale ona zagraża tylko samej sobie wiec co nam do tego
  • Odpowiedz
@Cyfenotryna: to ze jak wszyscy będą ja klepać po główce jak zajebiscie i pięknie wyglada jest cichym przyzwoleniem dla innych. Tak jak piętnuje jaranie fajek w każdej postaci tak samo będę piętnować patologiczne objadanie się. Ale rozumiem ze nie każdemu może się to podobać.
  • Odpowiedz
@Anandani jak chodziłem na siłownię to miałem problem ze zjedzeniem 2500-3000 kalorii. Musiałem w siebie wmuszać, a mam 180 cm+ i wówczas bardzo aktywny tryb życia. Jak nic nie robię, to może się pojawić jakaś delikatna oponka, podobnie wśród znajomych. Roztycie się do takiej postaci to jest rzecz niewyobrażalna dla normalnego człowieka.
  • Odpowiedz
@DestroDevil: moim zdaniem powinna najpierw schudnąć bo ulana była, wypełnić bruzdy i trochę może popracować nad kształtem twarzy ale śmieszek że dużo ładniejsze laski jej pisały że ''hur dur nic nie zmieniaj, jesteś piękna kobieta!11!!'' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anandani ja się zastanawiam, jak to jest wstać rano, i wstawiać do jakiegoś serwisu czyjeś zdjęcie, bo kompleksy bolą

@Wyrelworelowany: Cicho tam grubasie.
Przecież to jest zdrowa pogarda taka jaką też dostają alkoholicy czy narkomani.
Nie jest to zdrowe dla społeczeństwa więc powinno być wyśmiewane.
  • Odpowiedz