Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, moje czwarte podsumowanie Fut Champions. Swoją LW zacząłem dzisiaj przed południem przy mega delayu od porażki z jakimś lamusem, widząc mega delay nie grałem już więcej do 15:00. Rozgrywanie 30 meczów w mega skupieniu nie jest możliwe, więc powiedziałem sobie, że wbiję to G3 i później przetestuję inne formacje i Kehrera FS na 7 zgrania, bo Ferdek już powoli zaczął mnie denerwować. Szybko z 0:1 zrobiłem 11:1 i wbiłem tego Golda3 z bilansem 14:4.

Nie będę już pisał wywodów o skryptach itp, bo mi się nie chce, a były kilka razy. Po wbiciu tego golda przestałem grać w skupieniu, przestałem rozgrywać akcje, zmieniałem formację na 41212 i 442, #!$%@?łem ze składu Rio i wbiłem G2, później po zrobieniu bilansu 18:6, #!$%@?łem 5 meczów z rzędu, bo cały czas trzymałem sprint i nic się nie kleiło, podania nie dochodziły, a strzały to masakra. Ostatniego nie chciało mi się grać. Gdybym wcześniej (w piątek/sobotę) rozegrał jakieś mecze to G1 wpadłby spokojnie z szansą na Elitę xd Ale granie tylu meczów jednego dnia mija się z celem, bo mózg wysiada po 15.

Na 18 winów, 12 było po RQ przeciwnika. W 17 meczach traciłem bramki i w 16 z nich traciłem je przy pierwszym strzale przeciwnika do 10 minuty, xdd to jest aż żałosne, później w każdym z nich musiałem gonić wynik. Szkoda strzępić ryja.

Rozegrane mecze: 29
Wygrane: 18
Wygrane po RQ przeciwnika: 12
Najwyższa wygrana: 5:2
Przegrane: 11
Przegrane po karnych: 0
Przegrane po widocznych skryptach: 4
Przegrane w dogrywce: 1
Najwyższa porażka: 0:3
Mecze, w których straciłem bramkę w 90+ na wagę wyniku: 2
Mega delay: 3
Lodowisko: 0
Bramki strzelone: 60 (tydzień temu: 80/ 3 tyg temu: 53/ 4 tyg temu: 93)
Bramki stracone: 45 (38/46/47)

Strzały: 207 (tydzień temu: 214 / 3 tyg temu: 243)
Strzały celne: 160 (177 / 182)
Celność strzałów: 77.29% (82,71/74.9)

Strzały przeciwników: 159 (169 / 185)
strzały celne przeciwników: 111 (114 / 115)
Celność strzałów przeciwników: 69,81% (67,46 / 62,16).

Najlepszym zawodnikiem LW był Mbappe, ale ogólnie bardzo źle mi się grało po wbiciu tego G3, bo byłem już tym zmęczony, następnym razem jak nie dam rady zagrać wcześniej to nie będę grał ostatniego dnia wszystkich meczów, bo to mija się z celem. Mbappe w 129 meczach LW: 169 bramek i 60 asyst.

Za tydzień postaram się rozegrać całą LW jedną formacją i przez kilka dni.

Skład taki sam jak tydzień temu, statystyki zawodników pic rel.
#fut #futchampionswojtini
Wojtini1996 - Cześć Mirki, moje czwarte podsumowanie Fut Champions. Swoją LW zacząłem...

źródło: comment_1581294872N8M4oGsfnfKaf4FMTbbfuF.jpg

Pobierz
  • 2
Szanuję, że Ci się chce tak to dokumentować, mi od samej gry czasami chce się rzygać, a co dopiero ogarniać takie staty. Prośba, bo pykasz tym TOTY Mbappe. Mam jedną pozycję do obsadzenia ST lub LCAM w 4231, 2,5 mln coinsow na koncie i ewentualna sprzedaż Toty De Jonga. Opłaca się sprzedać Frenkiego i wyłożyć 4,5 mln na Mbappe, czy zostawić FDJ i kupić sifa 92? Reszta składu: POTM Messi, Neymar, mid
@kristix144: Nie grałem SIFem i nie mam porównania, ale u mnie Mbappe TOTY robi robotę, zajebiście się nim gra. Grałem zwykłym Mbappe i jest mega, mega przeskok. Zwykłym nie dało się grać na ST, ale ten biega jak #!$%@?. Jak chcesz się trochę pobawić to kupuj TOTY. Ta gra zaraz się skończy, liczy się fun. Najwyżej stracisz z 200k na ewentualnym podatku. Ja go kupiłem za 5kk, a teraz chodzi po