Wpis z mikrobloga

Hej Mirabelle i Mirasy potrzebuję pomocy - taki trochę #csiwykop ale też #zlodzieje i #kradziez #banki i #bankowosc i gracze w #fortnite ale od początku : dzisiaj na moim koncie zostały zablokowane dwie płatności - jedna na 39.99 a druga na 99.00 PLNa, zauważyłem to i zaraz zablokowałem kartę więc hajs nie zejdzie - teraz pytanko - mam podejrzenie graniczące z pewnością kto użył mojej karty w necie - ale nie wiem jak to udowodnić - chcę utrzeć smarkaczowi nosa ale mieć też pewność co do jego winy - mogę w jakiś sposób dowiedzieć się z jakiego ip to poszło? Jedyne dane jakie mam to identyfikator płatności i jej tytuł - damy coś radę ogarnąć w temacie?
  • 18
  • Odpowiedz
@prezes_internetu: mozliwe ze chargeback od tych 2 transakcji byłby rozliczony na twoja korzysc, zawsze warto probowac skoro ktos ukradl dane karty i zrobil nieautoryzowane transakcje.
  • Odpowiedz
@prezes_internetu: O hui, dziecko kasę z karty opierdzieliło, raz na roksie zostawiłem portfel z kartą kredytową i wszystkimi dokumentami w łazience na pralce i nic mi nie zginęło, dla pewności ograniczyłem wypłaty itd na jakiś czas, ale nic nie ubyło. No ale w sumie divy to bardziej gotówkę ogarniają :D
  • Odpowiedz
@prezes_internetu: Szanuje, nie każdemu chce się na policję chodzić w takich sprawach, ale tendencja się poprawia. Ostatnio znajoma sprawę cywilną założyła jednej prukwie za znieważanie i pomawianie, wszystko ma w sms'ach i z FB. Bezkarność takich drobnych szumowin mnie mierzi.
  • Odpowiedz
  • 0
- ogólnie bystry - utrę mu nosa :)

@prezes_internetu dla mnie to raczej słabo wychowany.
Ja rozumiem podwinąć jakieś drobniaki czy dyszkę, ale używać czyjejś karty do zakupów to właściwie przestępstwo.
Widać gowniak nie zna wartości pieniędzy i słabo u niego z hamulcem moralnym.
Jak pisałem jeśli płacił twoją kartą na PSN(PS4) to rób chargeback dostanie bana to się nauczy.
  • Odpowiedz