Wpis z mikrobloga

Po tym jak przeczytałem o zarażonych we francuskim ośrodku narciarskim mocno się zastanawiam czy mój wyjazd za tydzień do Włoch do mocno popularnego kurortu narciarskiego to dobry pomysł...( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wirus #chiny #2019ncov

Czy wyjazd teraz na narty do Włoch to dobry pomysł?

  • Tak. Zagrożenie wirusem jest niewielkie. 46.5% (80)
  • Nie. Jest spore ryzyko zarażenia. 53.5% (92)

Oddanych głosów: 172

  • 28
  • Odpowiedz
@Wzzx: poza tym planowane jeszcze w grudniu gdzie nikt nie myślał o żadnym wirusie. Hotel opłacony i to chyba najbardziej by zabolało :/ Raczej na zwrot kasy nie ma co liczyć.
  • Odpowiedz
@tomy86: po pierwsze włochy to nie chiny no kurde jak sie wirus rozprzestrzeni to się i w Polsce zarazisz. Myślisz ze u nas niema wirusa? Oczywiście,ze jest tylko jeszcze nie zdiagnozowany. Nie popadajmy w paranoje trzeba jakoś żyć.
  • Odpowiedz
@tomy86: Jedź, skala rozprzestrzenienia tego wirusa w Europie jest póki co tak mała że żeby go tam złapać będziesz potrzebował tak wielkiego pecha, że przy takim pechu to i w Polsce byś to złapał xD
  • Odpowiedz
@tomy86: po pierwsze to bardzo dobrze ,ze się boisz to oznacza ze nie jesteś fiu bździu o to nie ty. Przemyślcie przeanalizujcie i razem podejmijcie decyzje. szanse na zarazenie to 0.000%
  • Odpowiedz
Przemyślcie przeanalizujcie


@a-lexis: ja mam obawy, znajomy z którym jadę ma zupełnie wywalone na problem "zobacz statystyki ile osób ginie codziennie na drogach..." ( _)
  • Odpowiedz
... super fotki na insta i fejsiku


@RobertKowalski: nie znamy sie na tyle bym Ci pokazał swojego fejsa ale trochę podróżuję i musisz mi na słowo uwierzyć że nie mam tam żadnego zdjęcia z jakiegokolwiek wyjazdu. Insta nie posiadam.
  • Odpowiedz