Wpis z mikrobloga

#poloniawarszawa

Jest przejęcie, czyli (chyba) będziemy uratowani. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że jeszcze 3-4 lata temu bym skakał pod sufit, a obecnie obmyślam 100 powodów dla których nie ma sensu się tym podniecać, i czemu to nic nie zmieni.

Anyway, jeżeli to dojdzie do końca, wystartujemy, pojawią się nowi piłkarzę, to daję 3 sezony kredytu zaufania, chyba że wcześniej #!$%@? się z tej ligi. Ale cokolwiek się wydarzy, chciałbym żeby coś się ruszyło, żeby było czuć, że Polonia Warszawa idzie w górę. Może iść o ligę na rok, a może i o ligę na 3-4 lata. To tylko sport. Ale chcę widzieć, że planem jest coś więcej, niż wegetacja w miejscu, w którym poważne kluby wystawiają rezerwy, a wsie i małe miejscowości cieszą się swoją ekstraklasą dla 100 zapaleńców.
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ocotutajchodzi:

Najgorsze jest w tym wszystkim to, że jeszcze 3-4 lata temu bym skakał pod sufit, a obecnie obmyślam 100 powodów dla których nie ma sensu się tym podniecać, i czemu to nic nie zmieni.


Mam to samo mireczku. Po prostu tylu ludzi brało ten klub i jakoś zawsze temu komuś czegoś brakowało. Przyzwyczajenie po prostu.
Ale pociesza mnie myśl, że gorzej być i tak nie może, więc na pewno będzie
@yourgrandma tłumacząc się w wiadomości rozesłanej wśród współpracowników pisał o powrocie do ekstraklasy. Podobno to jego drugie podejście do przejęcia Polonii. Myślę, że gość chce naprawdę zrobić coś fajnego i jeżeli wprowadzi trochę zachodnich standardów prowadzenia klubu i zatrudni jakas dobra firmę PR to ściganie sporo nowych kibiców którzy nie chcą chodzić na legie. Już dawno nie było takiego szumu wokół Polonii... Żeby tylko tego nie zmarnowali...