Wpis z mikrobloga

@Logan00: Skąd Pan wie, że wchodzę do Deichmana czy CCC? Proszę nie kłamać i niczego mi nie wmawiać! W taj galerii nawet nie ma takich sklepów, a butów przez internet nie kupuję bo ja jestem tradycjonalistą i muszę zobaczyć buta fizycznie gdyż często widząc towar w gazetce tej internetowej czy analogowej strasznie mi się podoba a gdy idę zobaczyć go na żywo w sklepie stacjonarnym już mi się zupełnie nie podoba.
@Logan00: Serio? To się nie sprawdza, długość wkładki to nie wszystko. Jest jeszcze szerokość i wysokość stopy. Często wkładka jest ok ale but jest za mały albo za duży. Nic nie zastąpi mierzenia na żywo i przejścia się po sklepie.
@interman: Innym pasuje kupowanie przez internet, mają często taniej a jak się nie podoba to najwyżej zwrócą, nam taki układ nie pasuje i wolimy stacjonarnie ale za to płacimy więcej i tracimy więcej czasu, wszytko ma swoje plusy i minusy więc niech każdy kupuje tak jak mu wygodniej.
@interman: to oddsylam za darmo i wymieniam, lol
Poza tym nie kazdy mieszka w duzym miescie i moze sobie isc do galerii i poprzymierzać. No i zazwyczaj jest tam drozej i nie ma wszystkich modeli.