Wpis z mikrobloga

Niebiescy to jednak często ignoranci i hipokryci. "Nie lubimy makijażu" i "lubimy naturalne". Co za pieprzenie xD Wyście nie widzieli laski bez makijażu. Wam sie wydaje, że laska wygląda naturalnie wtedy, kiedy nie ma makijażu, a prawda jest taka, że ona go wtedy ma - tylko delikatny. Mało która go nie używa. Jest lekki, więc niezauważalny i wydaje się wam, że różowe tak wyglądają naturalnie. Otóż nie. Różowe bez makijażu w większości nie są atrakcyjne.

Złem jest makijaż zbyt mocny - kiedy widzicie po lasce, że jest pomalowana. Po większości tego nie widać. Ale one SĄ pomalowane.

I laski 5/10 wyglądają na 7/10. A laski 8/10 na 10/10. Bez makijażu żadnej na 10 byście nie ocenili.
#przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 19
  • Odpowiedz
@Reflexiej123: Jak się czyta tylko mirko to się ma takie wnioski jak ty xD w moim towarzystwie faceci umieją powiedzieć, ze lubią u kobiet czerwone usta, podkreślone oczy czy długie zadbane pomalowane paznokcie. Rzadko mówią, ze lubią kobiety zupełnie niepomalowane ( ͡° ͜ʖ ͡°) także tego, wnioskowanie o jakichś upodobaniach jednej płci na podstawie wpisów gości, którzy lubią naturalne kobiety w jpg, jest mało poważne (
  • Odpowiedz
@Reflexiej123: To prawda, był program z parką: laska z wyglądu takie 6/10, w mejkapie normalnym, ale że nie namalowała sobie nowej twarzy z ultrakryjącymi kosmetykami, to on skwitował "Lubię naturalne dziewczyny bez makijażu".
  • Odpowiedz
@Reflexiej123: Pamiętam jaki szok przeżyłem gdy pojechałem na wczasy w mieszanym towarzystwie i koleżanki wieczorem się rozmakijarzowały. Jedna tylko wyglądała w miare jak na codzień, a reszty to bym nie poznał normalnie na ulicy
  • Odpowiedz
@Reflexiej123: Problem jest taki, że laski 4/10 dają sobie nawet delikatny makijaż i już są 6/10 ...Wtedy rośnie od razu samoocena i rośnie patologia, bo skoro ona jest ,,piękniejsza", to będzie miała większe wymogi wobec potencjalnych partnerów - czyli laska 4/10, która sztucznie podbija sobie do 6/10 już nie będzie zainteresowana facetami 6/10 (bo kobieta zawsze szuka lepszego faceta) to będzie szukać tylko od 8/10 w górę. A faceci nie mogą
  • Odpowiedz