Wpis z mikrobloga

Tylko 7.89$ (31zł) za smart gniazdko WiFi Sonoff S26
Najlepsze i najpewniejsze, teraz w super cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
➡️Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-----------------------------------------

smart gniazdko WiFi Sonoff S26
⏩7.89$ w App
⏩7.99$ poza App
Dostawa z Chin [HK] za darmo
Ewentualnie z dostawą z UK za 11.91$ z kodem: elec

❗Należy wybrać wersję FR - będzie odpowiednia do naszych gniazdek z bolcem❗

#recenzja

Polecam to smart gniazdko, jak i inne produkty Sonoff. Są świetnie wykonane i niezawodne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sonoff S26 to inteligentne gniazdko, którym możemy sterować oświetleniem lub innymi urządzeniami w domu bezpośrednio z poziomu aplikacji w smartfonie. Sterujemy przez WiFi, za pomocą aplikacji Ewelink (za darmowo do pobrania na Androida i iOS). Możemy sterować każdym urządzeniem zdalnie z każdego miejsca na ziemi. Każde urządzenie może stać się smart ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gniazdko jest ładne, niewielkie, białe. Posiada fizyczny przycisk, którym też możemy je włączyć i wyłączyć. Ale oczywiście najwygodniejsze jest sterowanie z telefonu. Można ustawić dowolne scenariusze i harmonogramy. Połączenie z aplikacja jest bezproblemowe. Gniazdko musi być oczywiście w zasięgu domowego wi-fi.

Ja używam gniazdek m.in. do wlaczania/wyłączania oświetlenia, w czasie świąt też lampek na choince i sterowania oświetleniem na zewnątrz (ale to już za pomocą Sonoff Basic).

Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#banggood #sonoff #smarthome #smartdom #chinskierecenzje #sebeksspoleca

sebekss - Tylko 7.89$ (31zł) za smart gniazdko WiFi Sonoff S26❗
Najlepsze i najpewni...

źródło: comment_1581022441OkHO2pYvvR33yojSDJ9acL.jpg

Pobierz
  • 7
@dabi: wkładasz Sonoff do gniazdka, łączysz z aplikacją w telefonie, podłączasz jakiś sprzęt i już możesz nim sterować (wlaczyc/wyłączyć) z każdego miejsca na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dabi: nie,.nie zwiększa siły wi-fi( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozwala zdalnie włączyć/wyłączyć urzaszadzenie. Np. lampkę (możesz ją wyłączyć leżąc w łóżku, lub włączyć lampkę w domu będąc w innym mieście lub ustawić automatyczny harmonigram). Ja np. korzystam do sterowania lampkami na zewnątrz (włączają się i wyłączają o odpowiedniej porze). Tez mam podpięta lampkę a sypialni.