Wpis z mikrobloga

Ah widać że Yostar jest wydawcą, darmowe fanty na każdym kroku ((oo)) W sumie do północy nawet nie ma co tykać arknights, bo lepiej oszczędzać już energie na event () Przynajmniej zrobiłem większość mapek na 3 gwiazdki, zostało mi z 5 w misjach pobocznych w 4 chapterze, ale to już raczej po evencie. I w sumie akurat podczas eventu powzmacniam w międzyczasie swój team i po evencie będzie można się brać za hard mode i potem już tylko grać od eventu do eventu w tę gierkę xD
#randomanimeshit #anime #arknights #amiya
źródło: comment_1580908901FhJWRFCcw2vsY5VUarcscM.jpg
  • 7
@KrowaMleczna: Niestety tak, domyślam się że późniejszy start eventu ma związek z "premierą w morskim regionie", bo banner do losowania postaci również się zmieni dopiero o północy mimo że wcześniej się zmieniał normalnie wraz z resetem daily. Jedyne pocieszenie że nie będzie żadnej przerwy technicznej przed startem eventu.

@zabolek: Mi aż takiej różnicy to nie robi, chociaż wolałbym żeby były takie same godziny jak w Azur Lane, że daily by
@Hajak ja muszę się wreszcie zabrać za dokończenie chaptera 3 i zacząć 4 bo przez cały tydzień tylko farmiłem surowce i ulepszałem postacie...

potem już tylko grać od eventu do eventu w tę gierkę


No nie do końca bo słyszałem plotki że w marcu mają wypuścić kolejny chapter